Contact Maken
Sexy vrouw van 46 daten
Sexdate vrouw Yasminsa (46) uit Philippine, Zeeland zoekt contact! Sexy vrouw van 46 daten!

Meer info over Yasminsa
Ik hoop er nog steeds op dat de ware hier er dan misschien tussen moet gaan zitten.
Als jij in mijn ogen perfect bent en ik ben dat ook in jouw ogen, dan zouden wij nog eens hele leuke tijden kunnen gaan hebben!
Ik hoop dat jij diegene gaat worden waarvan ik kan zeggen dat jij de ware voor mij bent! Ik hoop er nog steeds op dat de ware hier er dan misschien tussen moet gaan zitten.
Als jij in mijn ogen perfect bent en ik ben dat ook in jouw ogen, dan zouden wij nog eens hele leuke tijden kunnen gaan hebben!
Ik hoop dat jij diegene gaat worden waarvan ik kan zeggen dat jij de ware voor mij bent!
Naam:
Yasminsa
Leeftijd:
46 Jaar
Woonplaats:
Philippine
Provincie:
Zeeland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
LoveLivia_x
47 Jaar · Heel · Limburg
Als je echt in mij geïnteresseerd bent, laten we dan via deze weg kennis maken. Ik heb altijd wel wat te vertellen. En hoe zit dat bij jou? Ik hoop niet dat ik jouw oren van jouw koppie afklep. Als je echt in mij geïnteresseerd bent, laten we dan via deze weg kennis maken. Ik heb altijd wel wat te vertellen. En hoe zit dat bij jou? Ik hoop niet dat ik jouw oren van jouw koppie afklep.
Mooie dame van 47 ontdekken

Anne1958
59 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Geen stilzitter.. wat niet wilt zeggen dat je een overactief persoon moet zijn die nooit rust kent. Laat het allemaal in balans zijn, ook al voel ik me nog jong, 18 ben ik niet meer ;) Vlot om mee om te gaan, niet om een praatje verlegen zitten en een gezonde dosis humor hebben, dat zijn ook wel dingen die ik belangrijk vind. Geen stilzitter.. wat niet wilt zeggen dat je een overactief persoon moet zijn die nooit rust kent. Laat het allemaal in balans zijn, ook al voel ik me nog jong, 18 ben ik niet meer ;) Vlot om mee om te gaan, niet om een praatje verlegen zitten en een gezonde dosis humor hebben, dat zijn ook wel dingen die ik belangrijk vind.
Eenzame oma van 59 wil daten

Lonnie1989
28 Jaar · Velp · Gelderland
Ik heb er nog niet echt bij stilgestaan bijwat voor soort persoon ik naar op zoek ben. Het enige wat eigenlijk heel belangrijk voor mij is is dat je ervoor gaat om mij dolgelukkig te maken met jou samen. Als je dat al wilt dan denk ik dat het helemaal goed komt. Ik heb er nog niet echt bij stilgestaan bijwat voor soort persoon ik naar op zoek ben. Het enige wat eigenlijk heel belangrijk voor mij is is dat je ervoor gaat om mij dolgelukkig te maken met jou samen. Als je dat al wilt dan denk ik dat het helemaal goed komt.
Lekkere studente van 28 sexdaten

Adlle
55 Jaar · Bertem · Vlaams-Brabant
Ik zou graag iemand willen vinden die ook bedreven is en het redelijk goed voor elkaar heeft, geen kinderen heeft of een gekke ex om door lastig gevallen te worden.
Ik weet hoe het werkt met exen en hun complexen, hihi, ik ben ze in ieder geval beu en daarom heb ik er toendertijd ook zelf voor gekozen om voor een langere tijd vrijgezel te willen zijn. Ik zou graag iemand willen vinden die ook bedreven is en het redelijk goed voor elkaar heeft, geen kinderen heeft of een gekke ex om door lastig gevallen te worden.
Ik weet hoe het werkt met exen en hun complexen, hihi, ik ben ze in ieder geval beu en daarom heb ik er toendertijd ook zelf voor gekozen om voor een langere tijd vrijgezel te willen zijn.
Mooie oma van 55 ontdekken

Sakurara
45 Jaar · Opwijk · Vlaams-Brabant
Vind jij het lekker om lange seks te hebben, vind je het lekker om een vrouw heerlijk klaar te laten komen en word je graag heerlijk lang gepijpt, dan moeten wij zeker in contact komen met elkaar.
Verder vind ik de hygiene erg belangrijk, vieze mannetjes mogen van mij weg blijven en je hoeft dus zeker niet te reageren. Wie o wie durft er nog? Vind jij het lekker om lange seks te hebben, vind je het lekker om een vrouw heerlijk klaar te laten komen en word je graag heerlijk lang gepijpt, dan moeten wij zeker in contact komen met elkaar.
Verder vind ik de hygiene erg belangrijk, vieze mannetjes mogen van mij weg blijven en je hoeft dus zeker niet te reageren. Wie o wie durft er nog?
Leuke vrouw van 45 contacteren