Contact Maken
Hete dame van 50 verwennen
Sexdate vrouw AnnelyXX (50) uit Renesse, Zeeland zoekt contact! Hete dame van 50 verwennen!

Meer info over AnnelyXX
Ik ontmoet graag een man die interessant en leuk is om mee samen te zijn en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Iemand met een goed gevoel voor humor. En die graag samen met mij gaat wandelen samen met mijn hond. . Ik ontmoet graag een man die interessant en leuk is om mee samen te zijn en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Iemand met een goed gevoel voor humor. En die graag samen met mij gaat wandelen samen met mijn hond. .
Naam:
AnnelyXX
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Renesse
Provincie:
Zeeland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

WendyZomeren
50 Jaar · Someren · Noord-Brabant
Ik val op stoere, maar verzorgende mannen. Ik vind het bijvoorbeeld heerlijk als een man voor me kookt (hint) Ik val op stoere, maar verzorgende mannen. Ik vind het bijvoorbeeld heerlijk als een man voor me kookt (hint)
Eenzame dame van 50 wil daten

Vikky
24 Jaar · Bavel · Noord-Brabant
Je houd van reizen en weekendjes weg dat is denk ik wel een eis die ik dan zo aan je zou mogen stellen toch? Je houd van reizen en weekendjes weg dat is denk ik wel een eis die ik dan zo aan je zou mogen stellen toch?
Amateur tiener van 24 zoekt date

Ginham
33 Jaar · Exloo · Drenthe
Een veelzijdige man: leuk en grappig maar toch ook af en toe eens serieus kunnen zijn. Niet te lang natuurlijk, dat doe ik ook niet. Een veelzijdige man: leuk en grappig maar toch ook af en toe eens serieus kunnen zijn. Niet te lang natuurlijk, dat doe ik ook niet.
Lekkere milf van 33 sexdaten

Ikkijkuitnaar
24 Jaar · Almere · Flevoland
Jij bent een man die zelfverzekerd is maar toch ook aandacht kan geven aan de wat introvertere mensen. Jij walst niet over mensen heen, maar geeft hen de ruimte. Want als je vaak wat verder kijkt dan de oppervlakte, zijn er nog heel wat mooie dingen te ontdekken. Jij bent een man die zelfverzekerd is maar toch ook aandacht kan geven aan de wat introvertere mensen. Jij walst niet over mensen heen, maar geeft hen de ruimte. Want als je vaak wat verder kijkt dan de oppervlakte, zijn er nog heel wat mooie dingen te ontdekken.
Mooie tiener van 24 ontdekken

DareDevellin
46 Jaar · Nieuwegein · Utrecht
Intelligent, dapper, verantwoordelijk, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je echt knap of schattig bent. Nou, niets meer denk ik, laten we er snel over praten en kijken of de geklik er is. Intelligent, dapper, verantwoordelijk, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je echt knap of schattig bent. Nou, niets meer denk ik, laten we er snel over praten en kijken of de geklik er is.
Sexy vrouw van 46 daten