Contact Maken
Sexy dame van 48 daten
Sexdate vrouw FromWendy (48) uit Hertsberge, West-Vlaanderen zoekt contact! Sexy dame van 48 daten!

Meer info over FromWendy
Jij moet wel en beetje praktisch zijn en een uitgesproken kerel die mij op mijn gemak kan laten voelen.
Laat mij snel wat over jou weten en wat jij leuk vindt aan jezelf! Jij moet wel en beetje praktisch zijn en een uitgesproken kerel die mij op mijn gemak kan laten voelen.
Laat mij snel wat over jou weten en wat jij leuk vindt aan jezelf!
Naam:
FromWendy
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Hertsberge
Provincie:
West-Vlaanderen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

GillianLove
44 Jaar · Mûnein · Friesland
Als je serieus bent om me te ontmoeten en mijn neukmaatje te zijn, stuur me dan gewoon een berichtje. Ik weet zeker dat ik veel ondeugende dingen met je kan doen. Laten we elkaar tevreden stellen. Ik ben hier om bij je te zijn! Als je serieus bent om me te ontmoeten en mijn neukmaatje te zijn, stuur me dan gewoon een berichtje. Ik weet zeker dat ik veel ondeugende dingen met je kan doen. Laten we elkaar tevreden stellen. Ik ben hier om bij je te zijn!
Lieve vrouw van 44 wil man

Sabrina1986
32 Jaar · Oegstgeest · Zuid-Holland
Ik zoek een betrouwbare man, iemand die er voor mij kan zijn en die niet alleen op zoek is naar een vrouw voor een avondje. Als je dat zoekt, kun je mij dus helemaal overslaan. Eigenlijk hoop ik dat je net zo leuk bent als ik in gedachten heb. Ohja, en je moet wel een beetje romantisch zijn hoor. Ik zoek een betrouwbare man, iemand die er voor mij kan zijn en die niet alleen op zoek is naar een vrouw voor een avondje. Als je dat zoekt, kun je mij dus helemaal overslaan. Eigenlijk hoop ik dat je net zo leuk bent als ik in gedachten heb. Ohja, en je moet wel een beetje romantisch zijn hoor.
Lieve meid van 32 wil man

VivianDelightxo
46 Jaar · Nieuwvliet · Zeeland
Ik hou van ruige, mannelijke mannen! Een geweldige gesprekspartner zou me gelukkig maken. Iemand die me kan laten glimlachen als dat nodig is! Ik hou van ruige, mannelijke mannen! Een geweldige gesprekspartner zou me gelukkig maken. Iemand die me kan laten glimlachen als dat nodig is!
Lekkere vrouw van 46 sexdaten

Paprikaas
29 Jaar · Muizen · Antwerpen
Ondernemende man die het super vind om samen dingen te ondernemen, om de ruimte aan overspringende vonkjes te geven. Zoals je kon lezen houdt ik ook van leuke stoere dingen doen, maar op zijn tijd wat romantiek en met zijn twee samen zijn hoort er zeker ook bij. Ondernemende man die het super vind om samen dingen te ondernemen, om de ruimte aan overspringende vonkjes te geven. Zoals je kon lezen houdt ik ook van leuke stoere dingen doen, maar op zijn tijd wat romantiek en met zijn twee samen zijn hoort er zeker ook bij.
Lekkere meid van 29 sexdaten

Maesong
37 Jaar · Almere · Flevoland
Ik ben nu opzoek naar een leuke man waarmee het misschien wel iets kan worden. Ik ben nu opzoek naar een leuke man waarmee het misschien wel iets kan worden.
Amateur moeder van 37 zoekt date