Contact Maken
Lieve milf van 36 wil man
Sexdate vrouw LisanneD13 (36) uit Harelbeke, West-Vlaanderen zoekt contact! Lieve milf van 36 wil man!

Meer info over LisanneD13
Een trouwe vriend, met wie ik af en toe samen lol kan maken en alles tegen elkaar durf te zeggen. Een trouwe vriend, met wie ik af en toe samen lol kan maken en alles tegen elkaar durf te zeggen.
Naam:
LisanneD13
Leeftijd:
36 Jaar
Woonplaats:
Harelbeke
Provincie:
West-Vlaanderen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

Clrissa_
47 Jaar · Dronten · Flevoland
Ik vind het leuk om veel vrienden te hebben, ik zie ze dan het liefst wel degelijk en fatsoenlijk en slim genoeg om een redelijke conversatie te voeren.
Ook zou ik graag willen dat deze vriend met mij wat dingetjes buitenshuis zou willen ondernemen. Zoals naar een leuk concert of een leuke film gaan samen. Ik vind het leuk om veel vrienden te hebben, ik zie ze dan het liefst wel degelijk en fatsoenlijk en slim genoeg om een redelijke conversatie te voeren.
Ook zou ik graag willen dat deze vriend met mij wat dingetjes buitenshuis zou willen ondernemen. Zoals naar een leuk concert of een leuke film gaan samen.
Lieve dame van 47 wil man

Loverockandroll
37 Jaar · Balk · Friesland
Een normale, financieel en emotioneel zelfstandige man die wil afspreken om elkaar beter te leren kennen. We gaan niet bij de eerste date al naar bed, maar op de dag dat dat gebeurt, verwacht ik wel van je dat je een top minnaar bent met een lekkere pik Een normale, financieel en emotioneel zelfstandige man die wil afspreken om elkaar beter te leren kennen. We gaan niet bij de eerste date al naar bed, maar op de dag dat dat gebeurt, verwacht ik wel van je dat je een top minnaar bent met een lekkere pik
Mooie moeder van 37 ontdekken
Lekkersimpe2018
45 Jaar · Oudergem · Brussel
Als ik zeg dat ik simpel ben dan bedoel ik dat met hoe ik over het leven denk. Ik ben niet iemand die zich snel over iets druk gaat lopen maken. Ik wil gewoon genieten van een leuke tijd met een leuke man en samen kunnen we het laten uitgroeien tot iets moois Als ik zeg dat ik simpel ben dan bedoel ik dat met hoe ik over het leven denk. Ik ben niet iemand die zich snel over iets druk gaat lopen maken. Ik wil gewoon genieten van een leuke tijd met een leuke man en samen kunnen we het laten uitgroeien tot iets moois
Eenzame vrouw van 45 wil daten

MommyLena
42 Jaar · Polsbroek · Utrecht
Iemand die bereid is om me te helpen mijn kinky fantasieën te vervullen. Niets is te gek, alleen de normale BDSM, orale en anale dingen. Laat me weten of je geïnteresseerd bent! Iemand die bereid is om me te helpen mijn kinky fantasieën te vervullen. Niets is te gek, alleen de normale BDSM, orale en anale dingen. Laat me weten of je geïnteresseerd bent!
Lieve vrouw van 42 wil man
ConnieIsTerug
69 Jaar · Maashees · Noord-Brabant
Mijn ideale bed/contact partner is een lieve, sociale en opwindende man. Ik vind het wel erg belangrijk dat een man goed voor zichzelf zorgt. Mijn ideale bed/contact partner is een lieve, sociale en opwindende man. Ik vind het wel erg belangrijk dat een man goed voor zichzelf zorgt.
Hete granny van 69 verwennen