Contact Maken
Leuke dame van 49 contacteren
Sexdate vrouw SingleAnnie (49) uit Itterbeek, Vlaams-Brabant zoekt contact! Leuke dame van 49 contacteren!

Meer info over SingleAnnie
Wie weet wat er allemaal kan gebeuren, dat moeten wij samen natuurlijk even uitzoeken. Als dat gebeurd dan zal de rest vanzelf duidelijk worden. Wie weet wat er allemaal kan gebeuren, dat moeten wij samen natuurlijk even uitzoeken. Als dat gebeurd dan zal de rest vanzelf duidelijk worden.
Naam:
SingleAnnie
Leeftijd:
49 Jaar
Woonplaats:
Itterbeek
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Nouria
24 Jaar · Poeldijk · Zuid-Holland
Ben jij de man die mij gelukkig maken kan? Zelf ben ik een spontane vrouw die van het leven geniet! Er ontbreekt nog 1 ding.... een leuke vlotte serieuze man die net als ik heerlijk genieten kan.
Echt genieten bedoel ik dan he. En beseft dat geluk iets is wat je niet zo maar krijgt maar als je het kan vinden bij iemand dan is dat toch het mooiste geschenk. Ben jij de man die mij gelukkig maken kan? Zelf ben ik een spontane vrouw die van het leven geniet! Er ontbreekt nog 1 ding.... een leuke vlotte serieuze man die net als ik heerlijk genieten kan.
Echt genieten bedoel ik dan he. En beseft dat geluk iets is wat je niet zo maar krijgt maar als je het kan vinden bij iemand dan is dat toch het mooiste geschenk.
Eenzame tiener van 24 wil daten

Phee93
25 Jaar · Orvelte · Drenthe
Een vriendschap om mee te beginnen en ik wil er echt voor gaan. Wil jij hetzelfde als dat ik zoek? Kan k op je rekenen? Een vriendschap om mee te beginnen en ik wil er echt voor gaan. Wil jij hetzelfde als dat ik zoek? Kan k op je rekenen?
Eenzame studente van 25 wil daten

Lou_lous
30 Jaar · Midwolde · Groningen
Ik heb een man nodig die weet hoe plezier te maken.
Een man die mij ergens naar toe zou willen nemen en mij goed weet te behandelen.
Jij moet niet al te uitbundig of onbeleefd zijn, ik ben namelijk zelf een gevoelig persoon en een beetje verlegen aangelegd. Ik heb een man nodig die weet hoe plezier te maken.
Een man die mij ergens naar toe zou willen nemen en mij goed weet te behandelen.
Jij moet niet al te uitbundig of onbeleefd zijn, ik ben namelijk zelf een gevoelig persoon en een beetje verlegen aangelegd.
Lieve meid van 30 wil man
Briiska
25 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Een man die van muziek houdt. Een man die muziek weet te waarderen. Een man die graag nieuwe mensen ontmoet vanwege muziek. Een man die van muziek houdt. Een man die muziek weet te waarderen. Een man die graag nieuwe mensen ontmoet vanwege muziek.
Mooie studente van 25 ontdekken

SilkySophie
28 Jaar · Hulst · Zeeland
Een goed verzorgde man die me meerdere keren klaar kan laten komen en die verstand heeft van alle geile standjes en ze anders wil leren samen met mij. Je moet niet jaloers zijn maar wel beschermend. Een goed verzorgde man die me meerdere keren klaar kan laten komen en die verstand heeft van alle geile standjes en ze anders wil leren samen met mij. Je moet niet jaloers zijn maar wel beschermend.
Amateur studente van 28 zoekt date