Contact Maken
Sexy tiener van 24 daten
Sexdate vrouw Dutchgirl (24) uit Utrecht, Utrecht zoekt contact! Sexy tiener van 24 daten!

Meer info over Dutchgirl
Een man die liefde en genegenheid kan geven maar ook ontvangen. Die in staat is om een relatie op te bouwen, die mij au serieux neemt en me niet als een klein kind behandelt, dat ben ik namelijk niet. Ik heb geen man nodig die voor me komt zorgen, wel een man die er voor me wilt zijn, waar ik terecht kan en die andersom mij ook in vertrouwen neemt. Een man die liefde en genegenheid kan geven maar ook ontvangen. Die in staat is om een relatie op te bouwen, die mij au serieux neemt en me niet als een klein kind behandelt, dat ben ik namelijk niet. Ik heb geen man nodig die voor me komt zorgen, wel een man die er voor me wilt zijn, waar ik terecht kan en die andersom mij ook in vertrouwen neemt.
Naam:
Dutchgirl
Leeftijd:
24 Jaar
Woonplaats:
Utrecht
Provincie:
Utrecht
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
KatarahX
25 Jaar · Weert · Antwerpen
Ik hoop dat jij een romantisch individu bent.
Zou jij mij goed kunnen laten voelen als wij elkaar zouden gaan ontmoeten?
Ik wil dat je mijn geweldige man wordt!
Laten we dit dus snel realiteit gaan maken. Ik hoop dat jij een romantisch individu bent.
Zou jij mij goed kunnen laten voelen als wij elkaar zouden gaan ontmoeten?
Ik wil dat je mijn geweldige man wordt!
Laten we dit dus snel realiteit gaan maken.
Leuke studente van 25 contacteren
Ladyt26
31 Jaar · Tienhoven · Utrecht
Sociaal ben je en je bent eerlijk en vriendelijk. Dat zijn eigenschappen die je ook van mij krijgt. Je bent zorgzaam en je houdt van gezelligheid. Ikzelf ben een huiselijk iemand die het liever thuis gezellig maakt dan in een drukke en rumoerige omgeving te zitten. Sociaal ben je en je bent eerlijk en vriendelijk. Dat zijn eigenschappen die je ook van mij krijgt. Je bent zorgzaam en je houdt van gezelligheid. Ikzelf ben een huiselijk iemand die het liever thuis gezellig maakt dan in een drukke en rumoerige omgeving te zitten.
Wulpse meid van 31 zoekt man
R0R1
24 Jaar · Numansdorp · Zuid-Holland
Ik kijk een beetje rond. Voor mij is het belangrijkste dat we een klik hebben vanaf het eerste moment. Ik hou niet van mannen die arrogant zijn. Ik kijk een beetje rond. Voor mij is het belangrijkste dat we een klik hebben vanaf het eerste moment. Ik hou niet van mannen die arrogant zijn.
Leuke tiener van 24 contacteren

Britt9393
24 Jaar · Drongelen · Noord-Brabant
Ik zal heel open tegen je zijn, dus je moet ook open zijn tegen mij, vertel me al je plannen en laten we erover praten, en doen wat e denken dat goed is, wees wel voorzichtig met mij, want ik ben in mijn leven al veel gekwetst! Ik zal heel open tegen je zijn, dus je moet ook open zijn tegen mij, vertel me al je plannen en laten we erover praten, en doen wat e denken dat goed is, wees wel voorzichtig met mij, want ik ben in mijn leven al veel gekwetst!
Lieve tiener van 24 wil man

Rithme
37 Jaar · Kraggenburg · Flevoland
Vind je dat geil? Als ik langzaam ga strippen en dan tegenover je ga zitten om mezelf te vingeren? Krijg je daar dan een harde paal van? Vind je dat geil? Als ik langzaam ga strippen en dan tegenover je ga zitten om mezelf te vingeren? Krijg je daar dan een harde paal van?
Wulpse moeder van 37 zoekt man