Contact Maken
Leuke dame van 47 contacteren
Sexdate vrouw EmmlnnX (47) uit Vreeland, Utrecht zoekt contact! Leuke dame van 47 contacteren!

Meer info over EmmlnnX
Ik hou van een interessante kerel, die veel grappige verhalen in het leven heeft. Ik hou van een opgewekt type persoon, zodat het niet saai wordt. Een man die best wel eens voor altijd bij me kan blijven! Ik hou van een interessante kerel, die veel grappige verhalen in het leven heeft. Ik hou van een opgewekt type persoon, zodat het niet saai wordt. Een man die best wel eens voor altijd bij me kan blijven!
Naam:
EmmlnnX
Leeftijd:
47 Jaar
Woonplaats:
Vreeland
Provincie:
Utrecht
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
AllySG
55 Jaar · Meerbeke · Oost-Vlaanderen
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die ik graag zie en waar ik graag werk van wil maken! Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die ik graag zie en waar ik graag werk van wil maken!
Amateur oma van 55 zoekt date
KissMaaike
24 Jaar · Hollandscheveld · Drenthe
Moet een man zijn die academisch is opgeleid en voorbereid, die graag dans, verdeeld, liefdevol en hij moet zeker trouw aan mij zijn. Hij moet weten hoe hij een meisje goed moet behandelen en moet weten wat ware liefde is. Moet een man zijn die academisch is opgeleid en voorbereid, die graag dans, verdeeld, liefdevol en hij moet zeker trouw aan mij zijn. Hij moet weten hoe hij een meisje goed moet behandelen en moet weten wat ware liefde is.
Lekkere tiener van 24 sexdaten
April1th
46 Jaar · Mastenbroek · Overijssel
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten? Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
Mooie vrouw van 46 ontdekken

Ikbendeliefste
21 Jaar · Aalst · Gelderland
Ben jij door de weeks ook altijd zo druk met school of met je werk, en heb je weinig tijd om dan lekker te kunnen ontspannen. En ben je op zoek naar iemand waarbij je lekker kan ontspannen en leuke dingen kan ondernemen! Zie jij het zitten om regelmatig in de weekenden met elkaar op te trekken. Stuur me ff een berichtje dan. Ben jij door de weeks ook altijd zo druk met school of met je werk, en heb je weinig tijd om dan lekker te kunnen ontspannen. En ben je op zoek naar iemand waarbij je lekker kan ontspannen en leuke dingen kan ondernemen! Zie jij het zitten om regelmatig in de weekenden met elkaar op te trekken. Stuur me ff een berichtje dan.
Lieve scholiere van 21 wil man
Meryem123
43 Jaar · Dordrecht · Zuid-Holland
Sta je open voor een nieuwe stap in je leven, en ben je een man met een warm en lief karakter. Een man die zorgt dat zijn vrouw niks tekort komt als het om liefde gaat. Sta je open voor een nieuwe stap in je leven, en ben je een man met een warm en lief karakter. Een man die zorgt dat zijn vrouw niks tekort komt als het om liefde gaat.
Amateur vrouw van 43 zoekt date