Contact Maken
Geile meid van 29 bezoeken
Sexdate vrouw VivianR (29) uit Veenendaal, Utrecht zoekt contact! Geile meid van 29 bezoeken!

Meer info over VivianR
Ik zoek een trouwe en lieve man. Dat zal al een een flinke plus voor hem zijn als hij dat is. Ik wil graag een lange relatie met hem. Gewoon gelukkig zijn. Ik zoek een trouwe en lieve man. Dat zal al een een flinke plus voor hem zijn als hij dat is. Ik wil graag een lange relatie met hem. Gewoon gelukkig zijn.
Naam:
VivianR
Leeftijd:
29 Jaar
Woonplaats:
Veenendaal
Provincie:
Utrecht
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

Prisssy
58 Jaar · Cornwerd · Friesland
Je moet gewoon simpel zijn en niet iets vragen wat niet goed voelt, je moet ook weten wat ik leuk vind. Je moet gewoon simpel zijn en niet iets vragen wat niet goed voelt, je moet ook weten wat ik leuk vind.
Mooie oma van 58 ontdekken
Womaneffect
48 Jaar · Nokere · Oost-Vlaanderen
Je bent een man die een vrouw weet te prikkelen. Je geeft geweldige orgasmes en je vindt het niet erg als ik veel klaarkom. Ik heb veel zin in seks, dus ik wil iemand die me kan bijhouden, zelfs als we de hele nacht al neuken. Je bent een man die een vrouw weet te prikkelen. Je geeft geweldige orgasmes en je vindt het niet erg als ik veel klaarkom. Ik heb veel zin in seks, dus ik wil iemand die me kan bijhouden, zelfs als we de hele nacht al neuken.
Wulpse dame van 48 zoekt man

Khaoulaa
50 Jaar · Emmen · Drenthe
Een heerlijke man die ook dat maatje om zich heen mist. Een vaste relatie met samen wonen en alles er op en eraan dat hoeft voor jou niet gelijk. Maar af en toe een gezellge gesprekspartner, een filmpje kijken of een weekendje weg lijkt jou wel wat. Een heerlijke man die ook dat maatje om zich heen mist. Een vaste relatie met samen wonen en alles er op en eraan dat hoeft voor jou niet gelijk. Maar af en toe een gezellge gesprekspartner, een filmpje kijken of een weekendje weg lijkt jou wel wat.
Eenzame dame van 50 wil daten

Wanna_touch_me
46 Jaar · Hurdegaryp · Friesland
Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren.
Misschien als we wat verder zijn samen, kun je misschien nog wat dingen leren van mij, want je moet weten dat ik eerst een erg hete vrouw was.
Dus als jij wel een aantal dingetjes zou willen leren, om bijvoorbeeld jouw vriendin daarmee te kunnen plezieren, dan kun je altijd op mij rekenen! Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren.
Misschien als we wat verder zijn samen, kun je misschien nog wat dingen leren van mij, want je moet weten dat ik eerst een erg hete vrouw was.
Dus als jij wel een aantal dingetjes zou willen leren, om bijvoorbeeld jouw vriendin daarmee te kunnen plezieren, dan kun
Lieve vrouw van 46 wil man

Yasmijnopzoek
56 Jaar · Haren · Brussel
Mijn doel is op de eerste plaats: vriendschap, ik zou je graag eerst willen leren kennen. Gaat het goed tussen ons, dan sta ik open voor een vast relatie. Mijn doel is op de eerste plaats: vriendschap, ik zou je graag eerst willen leren kennen. Gaat het goed tussen ons, dan sta ik open voor een vast relatie.
Leuke oma van 56 contacteren