Contact Maken
Wulpse oma van 56 zoekt man
Sexdate vrouw 19-Dean-Ne-62 (56) uit Holtheme, Overijssel zoekt contact! Wulpse oma van 56 zoekt man!

Meer info over 19-Dean-Ne-62
Iemand die open staat om elkaar te leren kennen en samen tijd door te brengen. Je bent hygiënisch en je zorgt goed voor jezelf. Ik vind het heel leuk om alles te weten te komen over jou. Iemand die open staat om elkaar te leren kennen en samen tijd door te brengen. Je bent hygiënisch en je zorgt goed voor jezelf. Ik vind het heel leuk om alles te weten te komen over jou.
Naam:
19-Dean-Ne-62
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Holtheme
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

Kmbrl-
38 Jaar · Purmerend · Noord-Holland
ben jij die speciale persoon die ik nodig heb voor mijn leven ??? ben jij die aardige man die ik hier zoek, wees alsjeblieft eerlijk en vertel me als je een goed persoon bent ben jij die speciale persoon die ik nodig heb voor mijn leven ??? ben jij die aardige man die ik hier zoek, wees alsjeblieft eerlijk en vertel me als je een goed persoon bent
Leuke moeder van 38 contacteren
Christell
46 Jaar · Leerdam · Zuid-Holland
Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard met mij. Voor kinderen is het bij mij helaas te laat dus jij moet geen kinderwens meer hebben. Een leuke baan en het goed voor elkaar hebben zou fijn zijn, dit betekend niet dat jij schat rijk moet zijn maar gewoon jouw zaakjes op orde hebt. Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard met mij. Voor kinderen is het bij mij helaas te laat dus jij moet geen kinderwens meer hebben. Een leuke baan en het goed voor elkaar hebben zou fijn zijn, dit betekend niet dat jij schat rijk moet zijn maar gewoon jouw zaakjes op orde
Hete vrouw van 46 verwennen
Jess_date
42 Jaar · Onderdendam · Groningen
Als jij sympathiek en gezellig bent is dat al een goed begin. Je bent een man die graag op pad gaat maar ook thuis op de bank kan genieten. Een sociaal iemand die zin heeft in een relatie. Uiterlijk en leeftijd vind ik totaal niet belangrijk. Als jij sympathiek en gezellig bent is dat al een goed begin. Je bent een man die graag op pad gaat maar ook thuis op de bank kan genieten. Een sociaal iemand die zin heeft in een relatie. Uiterlijk en leeftijd vind ik totaal niet belangrijk.
Lekkere vrouw van 42 sexdaten
TessXxx
26 Jaar · Bloemendaal · Noord-Holland
Door jouw hoge libido kan je mij automatisch meer geven dan wat ik nu thuis krijg en dat alleen al stemt mij heel erg gelukkig! Wij zullen samen nog vele hete momenten doorbrengen, als jij dat ziet zitten, tenminste? Door jouw hoge libido kan je mij automatisch meer geven dan wat ik nu thuis krijg en dat alleen al stemt mij heel erg gelukkig! Wij zullen samen nog vele hete momenten doorbrengen, als jij dat ziet zitten, tenminste?
Wulpse studente van 26 zoekt man
LyndaahX
38 Jaar · Eldersloo · Drenthe
Ik zoek iemand met wie ik dingen gemeen heb. Iemand is leuk, lief, zorgzaam, sportief, eerlijk, groot, geweldige persoonlijkheid, houdt van sporten. Ik zoek iemand met wie ik dingen gemeen heb. Iemand is leuk, lief, zorgzaam, sportief, eerlijk, groot, geweldige persoonlijkheid, houdt van sporten.
Amateur moeder van 38 zoekt date