Contact Maken
Sexy oma van 57 daten
Sexdate vrouw Docente (57) uit Oldenzaal, Overijssel zoekt contact! Sexy oma van 57 daten!

Meer info over Docente
Discretie is vereist!!
Ik ben niet op zoek naar een vaste relatie, voor mij gaat het alleen om de seks. Mensen vinden altijd dat ik zo onschuldig oog, maar je moest mijn verborgen klerenkast eens zien. Wanneer ik alleen thuis ben, komen de hete speeltjes uit de geheime koffertje! Discretie is vereist!!
Ik ben niet op zoek naar een vaste relatie, voor mij gaat het alleen om de seks. Mensen vinden altijd dat ik zo onschuldig oog, maar je moest mijn verborgen klerenkast eens zien. Wanneer ik alleen thuis ben, komen de hete speeltjes uit de geheime koffertje!
Naam:
Docente
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Oldenzaal
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
Wendypendy
23 Jaar · Wemeldinge · Zeeland
Hoe ziet mijn prins eruit: Langer dan ik (1,60m), leuk koppie met haar, mooi lichaam hoeft niet gespierd te zijn mag wel natuurlijk.
Wat voor eigenschappen heeft mijn prins: Sociaal, lief, grappig, een beetje koppig, een eigen mening, sportief.
Wat moet mijn prins kunnen: Masseren, knuffelen, kusjes geven, mij aan het lachen maken. Hoe ziet mijn prins eruit: Langer dan ik (1,60m), leuk koppie met haar, mooi lichaam hoeft niet gespierd te zijn mag wel natuurlijk.
Wat voor eigenschappen heeft mijn prins: Sociaal, lief, grappig, een beetje koppig, een eigen mening, sportief.
Wat moet mijn prins kunnen: Masseren, knuffelen, kusjes geven, mij aan het lachen maken.
Mooie tiener van 23 ontdekken
Polo4747
67 Jaar · Doetinchem · Gelderland
Je bent een heer, je weet hoe je een dame moet behandelen.
Dat is erg belangrijk voor mij. Je weet hoe je een goed gesprek hebt Je bent een heer, je weet hoe je een dame moet behandelen.
Dat is erg belangrijk voor mij. Je weet hoe je een goed gesprek hebt
Lieve granny van 67 wil man

Alicewoop
37 Jaar · Ganshoren · Brussel
Ben jij een man die zin wel lekker spannend is? Sta je er dan ook voor open om af en toe ook een lekker hulpmiddel er bij te gaan gebruiken om het allemaal nog spannender en geiler te kunnen gaan maken. Ben jij een man die zin wel lekker spannend is? Sta je er dan ook voor open om af en toe ook een lekker hulpmiddel er bij te gaan gebruiken om het allemaal nog spannender en geiler te kunnen gaan maken.
Lekkere moeder van 37 sexdaten
Rose_es
38 Jaar · Rumst · Antwerpen
Zo lang je normen en waarden hebt, zullen we wel zien hoe ver we komen tijdens onze eerste date toch? xxx Zo lang je normen en waarden hebt, zullen we wel zien hoe ver we komen tijdens onze eerste date toch? xxx
Geile moeder van 38 bezoeken
Sooophie
48 Jaar · Molenstede · Vlaams-Brabant
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden? Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden?
Mooie dame van 48 ontdekken