Contact Maken
Amateur dame van 49 zoekt date
Sexdate vrouw BdB (49) uit Holten, Overijssel zoekt contact! Amateur dame van 49 zoekt date!

Meer info over BdB
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog in het vaandel staan, net als wederzijds respect voor elkaar, elkaars verleden en huidige leven. Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog in het vaandel staan, net als wederzijds respect voor elkaar, elkaars verleden en huidige leven.
Naam:
BdB
Leeftijd:
49 Jaar
Woonplaats:
Holten
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

Beth67
50 Jaar · Meerdonk · Oost-Vlaanderen
Ik zoek iemand die met mij ondeugend wilt zijn en mij goed kan verwennen. Je moet het immers wel beter doen dan mijn eigen handen. ;) Ik zoek iemand die met mij ondeugend wilt zijn en mij goed kan verwennen. Je moet het immers wel beter doen dan mijn eigen handen. ;)
Mooie dame van 50 ontdekken
LookalikeB
25 Jaar · Hamont-Achel · Vlaams-Limburg
Een leuke jonge die zich echt voor doet zoals hij in werkelijkheid is, geen stoerdoenerij want daar knap ik echt op af, je moet gevoelig zijn, gevoel voor humor hebben en vooral lief zijn. Een leuke jonge die zich echt voor doet zoals hij in werkelijkheid is, geen stoerdoenerij want daar knap ik echt op af, je moet gevoelig zijn, gevoel voor humor hebben en vooral lief zijn.
Amateur studente van 25 zoekt date

Isaxx
31 Jaar · Teuge · Gelderland
Het afspreken tussen ons moet discreet gebeuren, ik wil niet dat mijn vriend erachter komt! Zullen wij afspreken dat wij het alleen op seks houden en niet verliefd worden op elkaar?? Het afspreken tussen ons moet discreet gebeuren, ik wil niet dat mijn vriend erachter komt! Zullen wij afspreken dat wij het alleen op seks houden en niet verliefd worden op elkaar??
Lekkere meid van 31 sexdaten
XXJULXX
25 Jaar · Alkmaar · Noord-Holland
Zou je graag bij een persoon zoals mij kunnen zijn? Zou jij graag thuis tijd met mij over van alles en nog wat willen babbelen of gewoon de hele dag samen met mij doorbrengen? Zou je graag bij een persoon zoals mij kunnen zijn? Zou jij graag thuis tijd met mij over van alles en nog wat willen babbelen of gewoon de hele dag samen met mij doorbrengen?
Geile studente van 25 bezoeken
KiraJ01
35 Jaar · Olmen · Antwerpen
Ik ben heel bijzonder hoe een man handelt of hoe een man zichzelf brengt, hij moet volwassen zijn en in staat zijn om zichzelf te brengen op een manier dat een vrouw hem leuk zal vinden. Hij moet koel maar volwassen zijn en moet manieren hebben hoe hij in het openbaar handelt. Ik ben heel bijzonder hoe een man handelt of hoe een man zichzelf brengt, hij moet volwassen zijn en in staat zijn om zichzelf te brengen op een manier dat een vrouw hem leuk zal vinden. Hij moet koel maar volwassen zijn en moet manieren hebben hoe hij in het openbaar handelt.
Lieve milf van 35 wil man