Contact Maken
Hete oma van 57 verwennen
Sexdate vrouw Traveler (57) uit Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen zoekt contact! Hete oma van 57 verwennen!

Meer info over Traveler
Jij bent een man die zelfverzekerd is en die open staat voor een vrouw die voor heel veel in is. Ik weet wat ik wil en ik verwacht dat ook van een man. Jij bent een man die zelfverzekerd is en die open staat voor een vrouw die voor heel veel in is. Ik weet wat ik wil en ik verwacht dat ook van een man.
Naam:
Traveler
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Geraardsbergen
Provincie:
Oost-Vlaanderen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

YfkeF
29 Jaar · Enkhuizen · Noord-Holland
Waar ben jij naar op zoek? Naar een trouwe meid die er altijd voor je wilt zijn. Of heb je liever iemand die niet serieus is. Ik ga uit van het eerste. Aan mij heb je dan ook wat Waar ben jij naar op zoek? Naar een trouwe meid die er altijd voor je wilt zijn. Of heb je liever iemand die niet serieus is. Ik ga uit van het eerste. Aan mij heb je dan ook wat
Amateur meid van 29 zoekt date
SanneWest
38 Jaar · Kamperveen · Overijssel
Genieten van een leuke tijd met een leuke man, meer hoef ik niet hoor. En als het echt lekker is dan gaan we er wat mooiers van maken. Is dat een leuk idee? Genieten van een leuke tijd met een leuke man, meer hoef ik niet hoor. En als het echt lekker is dan gaan we er wat mooiers van maken. Is dat een leuk idee?
Wulpse moeder van 38 zoekt man

Njoymetmij
47 Jaar · Wervik · West-Vlaanderen
Jij hebt nog vertrouwen in een mooie toekomst en bent ook op zoek naar een leuk, spontaan en open iemand. Eerlijkheid is een absolute must. Ik ben een beetje gebonden door vervoer want ik heb geen eigen auto dus een beetje uit mijn eigen buurt zou wel leuk zijn maar er is altijd wel een oplossing voor te vinden. Jij hebt nog vertrouwen in een mooie toekomst en bent ook op zoek naar een leuk, spontaan en open iemand. Eerlijkheid is een absolute must. Ik ben een beetje gebonden door vervoer want ik heb geen eigen auto dus een beetje uit mijn eigen buurt zou wel leuk zijn maar er is altijd wel een oplossing voor te vinden.
Mooie dame van 47 ontdekken

EffeLien69
48 Jaar · Kortrijk · West-Vlaanderen
Hey Tarzan... niet vergeten om me even een geil mailtje te sturen met een heel geile inhoud...voorpret is ook pret! Hey Tarzan... niet vergeten om me even een geil mailtje te sturen met een heel geile inhoud...voorpret is ook pret!
Geile dame van 48 bezoeken
Knuffelke
52 Jaar · Arendonk · Antwerpen
Nog zoekend? En net als ik toch wel benieuwd of de leukste wel bestaat. Ergens moeten we toch beginnen met kennismaken. Zullen we dat gelijk hier maar doen? Nog zoekend? En net als ik toch wel benieuwd of de leukste wel bestaat. Ergens moeten we toch beginnen met kennismaken. Zullen we dat gelijk hier maar doen?
Wulpse oma van 52 zoekt man