Contact Maken
Mooie meid van 29 ontdekken
Sexdate vrouw Jakkie (29) uit Amsterdam, Noord-Holland zoekt contact! Mooie meid van 29 ontdekken!

Meer info over Jakkie
Vind je het een lekker idee om tijdens de lekkere seks er nog een persoon aan toe te voegen? Het lijkt me wel erg lekker. En speel zelf al tijden met dat idee in mijn hoofd. Vind je het een lekker idee om tijdens de lekkere seks er nog een persoon aan toe te voegen? Het lijkt me wel erg lekker. En speel zelf al tijden met dat idee in mijn hoofd.
Naam:
Jakkie
Leeftijd:
29 Jaar
Woonplaats:
Amsterdam
Provincie:
Noord-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
Hanmi
44 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Facesitting dat is iets waar jij wel erg geil van word. Een natte kut op je gezicht en geen kant op kunnen. Ik vind het geil en ga er graag voor. Jij ook? Facesitting dat is iets waar jij wel erg geil van word. Een natte kut op je gezicht en geen kant op kunnen. Ik vind het geil en ga er graag voor. Jij ook?
Leuke vrouw van 44 contacteren

Abigail_86
31 Jaar · Haaksbergen · Oost-Vlaanderen
Mannen met een passie en ambities spreken mij erg aan. Iemand die ergens helemaal voor gaat met heel zijn hart. Uiteraard moet er in dat hart nog wel een plaatsje zijn voor mij. Ik sta ook open voor mannen met een kind(eren). Dat is helemaal geen probleem! Waar ik op af knap zijn liegende mannen. De voorkeur gaat ook uit naar een niet rokende man maar als de liefde groot is is dat iets waar mee te leven is. Mannen met een passie en ambities spreken mij erg aan. Iemand die ergens helemaal voor gaat met heel zijn hart. Uiteraard moet er in dat hart nog wel een plaatsje zijn voor mij. Ik sta ook open voor mannen met een kind(eren). Dat is helemaal geen probleem! Waar ik op af knap zijn liegende mannen. De voorkeur gaat ook uit naar een
Sexy meid van 31 daten
Naked_TrudyY
28 Jaar · Kampen · Oost-Vlaanderen
Ik zoek een lieve man, die houdt van lekker eten! Ik hou van koken, natuurlijk haha. Wees niet bang, ik wil niet zomaar weer jaren op reis, tenzij jij dat graag zou willen natuurlijk! Ik zoek een lieve man, die houdt van lekker eten! Ik hou van koken, natuurlijk haha. Wees niet bang, ik wil niet zomaar weer jaren op reis, tenzij jij dat graag zou willen natuurlijk!
Mooie studente van 28 ontdekken

Geestigje
44 Jaar · Alkmaar · Noord-Holland
Een spontane man die veel humor heeft en wie weet zitten wij samen snel eens te lachen op de bank? Dat zou de tijd uit moeten wijzen, ik heb er wel een goed gevoel over en jij ook? Een spontane man die veel humor heeft en wie weet zitten wij samen snel eens te lachen op de bank? Dat zou de tijd uit moeten wijzen, ik heb er wel een goed gevoel over en jij ook?
Sexy vrouw van 44 daten
Odill_XX
48 Jaar · Torhout · West-Vlaanderen
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie. Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Leuke dame van 48 contacteren