Contact Maken
Lekkere vrouw van 44 sexdaten
Sexdate vrouw Conn123 (44) uit Grootschermer, Noord-Holland zoekt contact! Lekkere vrouw van 44 sexdaten!

Meer info over Conn123
Romantisch en goed verzorgd, open en eerlijk. Houden van een verrassing zo nu en dan. Genieten van aandacht maar dit ook graag geven Romantisch en goed verzorgd, open en eerlijk. Houden van een verrassing zo nu en dan. Genieten van aandacht maar dit ook graag geven
Naam:
Conn123
Leeftijd:
44 Jaar
Woonplaats:
Grootschermer
Provincie:
Noord-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

Piper222
29 Jaar · Kortrijk · West-Vlaanderen
Als je me interessant vindt, of als je een verstandig en fatsoenlijk gesprek wilt hebben, aarzel dan niet om me een bericht te sturen. Je wilt me kennen en uiteindelijk ontmoeten. Je bent geen vals profiel, niet allemaal dingen gaan schrijven welke niet war zijn. En alsjeblieft een foto van je gezicht. Als je me interessant vindt, of als je een verstandig en fatsoenlijk gesprek wilt hebben, aarzel dan niet om me een bericht te sturen. Je wilt me kennen en uiteindelijk ontmoeten. Je bent geen vals profiel, niet allemaal dingen gaan schrijven welke niet war zijn. En alsjeblieft een foto van je gezicht.
Mooie meid van 29 ontdekken

JufSanne
46 Jaar · Laken · Brussel
Met prins op het witte paard, bedoel ik absoluut geen adonis. Al ben ik dan wel benieuwd waarom die nog single zou zijn hihi. Nee maar zonder dollen. Ik zou graag in contact komen met een leuke, nuchtere, tikkeltje romantische en grappige man die met leuke dingen wil ondernemen. Avondje uit, theater bezoek, samen dansen en wie weet belanden we wel in de wolken :-) Met prins op het witte paard, bedoel ik absoluut geen adonis. Al ben ik dan wel benieuwd waarom die nog single zou zijn hihi. Nee maar zonder dollen. Ik zou graag in contact komen met een leuke, nuchtere, tikkeltje romantische en grappige man die met leuke dingen wil ondernemen. Avondje uit, theater bezoek, samen dansen en wie weet belanden we wel in de wolken
Wulpse vrouw van 46 zoekt man

Storybook
49 Jaar · Diemen · Noord-Holland
Een leuke man leren kennen en zien waar we uit komen dat is hoe ik het bedacht heb. Heerlijke tijden beleven en doen wat we maar fijn vinden is wel het beste hoor. Hoe denk jij daar over? Een leuke man leren kennen en zien waar we uit komen dat is hoe ik het bedacht heb. Heerlijke tijden beleven en doen wat we maar fijn vinden is wel het beste hoor. Hoe denk jij daar over?
Lieve dame van 49 wil man

Bartien
27 Jaar · Amstelhoek · Utrecht
Je kan discreet met mijn situatie omgaan, misschien is dat ook wel nodig bij jou. Je bent wel een hottie natuurlijk, ik ga niet zomaar met de eerste de beste man vreemd. Je uitstraling moet me aanspreken, de manier waarop je praat ook...geen cliché sexpraatjes want dat doet me niks, wel wat je er zelf over hebt te vertellen, daar kan ik geil van worden. Je kan discreet met mijn situatie omgaan, misschien is dat ook wel nodig bij jou. Je bent wel een hottie natuurlijk, ik ga niet zomaar met de eerste de beste man vreemd. Je uitstraling moet me aanspreken, de manier waarop je praat ook...geen cliché sexpraatjes want dat doet me niks, wel wat je er zelf over hebt te vertellen, daar kan ik geil van worden.
Geile studente van 27 bezoeken

Liva1995
23 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Wat ik wil is echt ruige seks, niet van dat gefriemel en zachte gestreel. Wat ik wil is echt ruige seks, niet van dat gefriemel en zachte gestreel.
Mooie tiener van 23 ontdekken