Contact Maken
Eenzame dame van 49 wil daten
Sexdate vrouw Food_expert (49) uit Bergen op Zoom, Noord-Brabant zoekt contact! Eenzame dame van 49 wil daten!

Meer info over Food_expert
Ik ben nu bijna 2 jaar gescheiden van mijn tweede echtgenoot. Ik ben niet echt op zoek naar een nieuwe echtgenoot of een relatie, maar ik streef naar echt gezelschap. Een vrouwelijke of een mannelijke vriend, jong, volwassen of oud is oke.
Leeftijd schrijft niet voor wanneer je stopt met vrienden te krijgen. Ik ben nu bijna 2 jaar gescheiden van mijn tweede echtgenoot. Ik ben niet echt op zoek naar een nieuwe echtgenoot of een relatie, maar ik streef naar echt gezelschap. Een vrouwelijke of een mannelijke vriend, jong, volwassen of oud is oke.
Leeftijd schrijft niet voor wanneer je stopt met vrienden te krijgen.
Naam:
Food_expert
Leeftijd:
49 Jaar
Woonplaats:
Bergen op Zoom
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Tamaar1971
46 Jaar · Berchem · Antwerpen
Intimiteit mis je ook en voor mij maakt het niet uit of je in een relatie zit. Want het kan zijn dat je wat meer spanning zoekt of thuis niet voldoende aan je trekken komt. Zo heeft iedereen wel een reden waarom die hier zit. Intimiteit mis je ook en voor mij maakt het niet uit of je in een relatie zit. Want het kan zijn dat je wat meer spanning zoekt of thuis niet voldoende aan je trekken komt. Zo heeft iedereen wel een reden waarom die hier zit.
Wulpse vrouw van 46 zoekt man
Duivelsoog
43 Jaar · Koningsbosch · Limburg
Een man die openstaat voor een eerlijke relatie Een man die openstaat voor een eerlijke relatie
Lieve vrouw van 43 wil man

Lindavera
29 Jaar · Katwijk · Zuid-Holland
Doe je best zou ik zeggen, eerst voor mij en misschien naderhand ook nog voor mijn vriendin. Samen zullen we er in ieder geval voor zorgen dat jij niks tekort zult komen. Maar vindt mijn vriendin het dan toch maar niks, dan moet je het met mij alleen doen, toch ook leuk? Doe je best zou ik zeggen, eerst voor mij en misschien naderhand ook nog voor mijn vriendin. Samen zullen we er in ieder geval voor zorgen dat jij niks tekort zult komen. Maar vindt mijn vriendin het dan toch maar niks, dan moet je het met mij alleen doen, toch ook leuk?
Hete meid van 29 verwennen

R0nniESexxy
38 Jaar · Almere · Flevoland
Wat ik Zoek: jij j bent gek op reizen, sportief, ziet er goed uit en hebt humor.. Wat ik Zoek: jij j bent gek op reizen, sportief, ziet er goed uit en hebt humor..
Hete moeder van 38 verwennen

JadeCandyGirl
29 Jaar · Espel · Flevoland
Heb je het lef om me hier te berichten? Laten we goed zijn voor elkaar. Als je me hier bericht, weet ik zeker dat we hier van elkaar zullen genieten. Ben je klaar om wat plezier met me te hebben? Heb je het lef om me hier te berichten? Laten we goed zijn voor elkaar. Als je me hier bericht, weet ik zeker dat we hier van elkaar zullen genieten. Ben je klaar om wat plezier met me te hebben?
Geile meid van 29 bezoeken