Contact Maken
Wulpse meid van 31 zoekt man
Sexdate vrouw XUnknowNX (31) uit Beegden, Limburg zoekt contact! Wulpse meid van 31 zoekt man!

Meer info over XUnknowNX
Sportief, verzorgd en groot zijn een paar trefwoorden die ik zoek in een man. Een man die graag games speelt zou ideaal zijn maar ik moet toegeven dat ik nogal competitief ingesteld ben. Sportief, verzorgd en groot zijn een paar trefwoorden die ik zoek in een man. Een man die graag games speelt zou ideaal zijn maar ik moet toegeven dat ik nogal competitief ingesteld ben.
Naam:
XUnknowNX
Leeftijd:
31 Jaar
Woonplaats:
Beegden
Provincie:
Limburg
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

Lauri_thing
53 Jaar · Staden · West-Vlaanderen
Je bent net zo geil als ik en je weet hoe je een vrouw meerdere keren laat klaar komen. Je stopt pas als ik helemaal bevredigd ben, zelfs als het de hele nacht duurt, want ik ben echt geil. Laat me ook op je gezicht zitten en kijken of ik in je mond kan spuiten. Je bent net zo geil als ik en je weet hoe je een vrouw meerdere keren laat klaar komen. Je stopt pas als ik helemaal bevredigd ben, zelfs als het de hele nacht duurt, want ik ben echt geil. Laat me ook op je gezicht zitten en kijken of ik in je mond kan spuiten.
Mooie oma van 53 ontdekken
Sweety-Zoe1
25 Jaar · Kallenkote · Overijssel
De man die ik hoop te vinden is ook sociaal, houdt van gezelligheid en staat positief in het leven. Mocht je jezelf erin herkennen, stuur dan even een berichtje.. De man die ik hoop te vinden is ook sociaal, houdt van gezelligheid en staat positief in het leven. Mocht je jezelf erin herkennen, stuur dan even een berichtje..
Lekkere studente van 25 sexdaten

KundigMeisje
41 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Je wilt seks, verder geen gedoe. Als het bevalt wat vaker dan 1 keer! Je wilt seks, verder geen gedoe. Als het bevalt wat vaker dan 1 keer!
Eenzame vrouw van 41 wil daten

LTaylor
29 Jaar · Baarn · Utrecht
Je wilt dat iemand gewoon naar je problemen luistert en zich beter voelt nadat je dat gedaan hebt, je hebt een vriend nodig of je wilt een relatie nastreven die verder gaat dan je vrienden.
P. S. Ik ben vrij verlegen in berichten, dus aarzel eerst niet om het bericht te sturen. Ik zal antwoorden! Je wilt dat iemand gewoon naar je problemen luistert en zich beter voelt nadat je dat gedaan hebt, je hebt een vriend nodig of je wilt een relatie nastreven die verder gaat dan je vrienden.
P. S. Ik ben vrij verlegen in berichten, dus aarzel eerst niet om het bericht te sturen. Ik zal antwoorden!
Lieve meid van 29 wil man

Dortha
28 Jaar · Creil · Flevoland
Ik hou van een man die het initiatief durft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook niet ontbreken en je moet je positief opstellen. Lief, eerlijk, en oprecht zijn is belangrijk. Verder moet je alles tegen me durven zeggen want communicatie tussen twee mensen is heel fijn en het voorkomt een hoop misverstanden. Heb je er nog steeds zin in? Ik wel hoor!! Ik hou van een man die het initiatief durft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook niet ontbreken en je moet je positief opstellen. Lief, eerlijk, en oprecht zijn is belangrijk. Verder moet je alles tegen me durven zeggen want communicatie tussen twee mensen is heel fijn en het voorkomt een hoop misverstanden. Heb je
Mooie studente van 28 ontdekken