Contact Maken
Wulpse meid van 31 zoekt man
Sexdate vrouw XUnknowNX (31) uit Beegden, Limburg zoekt contact! Wulpse meid van 31 zoekt man!

Meer info over XUnknowNX
Sportief, verzorgd en groot zijn een paar trefwoorden die ik zoek in een man. Een man die graag games speelt zou ideaal zijn maar ik moet toegeven dat ik nogal competitief ingesteld ben. Sportief, verzorgd en groot zijn een paar trefwoorden die ik zoek in een man. Een man die graag games speelt zou ideaal zijn maar ik moet toegeven dat ik nogal competitief ingesteld ben.
Naam:
XUnknowNX
Leeftijd:
31 Jaar
Woonplaats:
Beegden
Provincie:
Limburg
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
Merryxx
48 Jaar · Kortrijk · West-Vlaanderen
Ik ben op zoek naar een partner, bij voorkeur een tweede echtgenoot.
Ik wil een man die vriendelijk en gezinsgericht is. Hij weet hoe hij zijn emoties onder controle moet houden, woede of driftbuien kan beheersen en agressief gedrag kan voorkomen. Hij is kalm en effectief met situaties met hoge stress. Hij staat open voor verandering (positief of negatief). Ik ben op zoek naar een partner, bij voorkeur een tweede echtgenoot.
Ik wil een man die vriendelijk en gezinsgericht is. Hij weet hoe hij zijn emoties onder controle moet houden, woede of driftbuien kan beheersen en agressief gedrag kan voorkomen. Hij is kalm en effectief met situaties met hoge stress. Hij staat open voor verandering (positief of negatief).
Eenzame dame van 48 wil daten

Azzallea
51 Jaar · Nijkerk · Gelderland
Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig zijn als je bij mij bent.. je bent eerlijk, begripvol en een aardig persoon om mee samen te zijn. Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig zijn als je bij mij bent.. je bent eerlijk, begripvol en een aardig persoon om mee samen te zijn.
Leuke dame van 51 contacteren

Blue__belle
23 Jaar · Diksmuide · West-Vlaanderen
Een knappe man die mij veel te bieden heeft.
Die lief en zorgzaam is.
Die voldoende volwassen is en die mij alles zou willen laten ervaren wat ik nog niet eerder heb gedaan.
Iemand die mij goed behandeld omdat ik speciaal ben voor hem! Een knappe man die mij veel te bieden heeft.
Die lief en zorgzaam is.
Die voldoende volwassen is en die mij alles zou willen laten ervaren wat ik nog niet eerder heb gedaan.
Iemand die mij goed behandeld omdat ik speciaal ben voor hem!
Geile tiener van 23 bezoeken

Jess1cca
36 Jaar · Markelo · Overijssel
Mijn grootste hobby is sporten, maar dat hoeft niet ook die van jou te zijn. Een man met een beetje houvast vind ik ook prima. Ik ben niet zo gericht op voeding, dus je hoeft je geen druk te maken als je niet alleen maar aan de groene sapjes zit haha! Mijn grootste hobby is sporten, maar dat hoeft niet ook die van jou te zijn. Een man met een beetje houvast vind ik ook prima. Ik ben niet zo gericht op voeding, dus je hoeft je geen druk te maken als je niet alleen maar aan de groene sapjes zit haha!
Hete milf van 36 verwennen

Marietje55
62 Jaar · Hoek van Holland · Zuid-Holland
Je bent positief, lief en gezellig. Je bent lichamelijk schoon en fris. Je hebt leuke bezig heden en ben een beetje een handige harry, niet dat je voor mij moet komen klussen maar zo zie ik dat een vent gewoon moet zijn. Je bent positief, lief en gezellig. Je bent lichamelijk schoon en fris. Je hebt leuke bezig heden en ben een beetje een handige harry, niet dat je voor mij moet komen klussen maar zo zie ik dat een vent gewoon moet zijn.
Sexy granny van 62 daten