Contact Maken
Eenzame dame van 49 wil daten
Sexdate vrouw Lucel-La (49) uit Heerlen, Limburg zoekt contact! Eenzame dame van 49 wil daten!

Meer info over Lucel-La
Ik zou graag een man willen ontmoeten die mijn gebrekkige Engelse taal over het hoofd kan zien. Ik kom niet van hier, ik ben hier komen wonen en nu is mijn man van mij gescheiden. Ik zou graag een man willen ontmoeten die mijn gebrekkige Engelse taal over het hoofd kan zien. Ik kom niet van hier, ik ben hier komen wonen en nu is mijn man van mij gescheiden.
Naam:
Lucel-La
Leeftijd:
49 Jaar
Woonplaats:
Heerlen
Provincie:
Limburg
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

ShyJolene
20 Jaar · Emmeloord · Flevoland
Een goede vent die me een veilig gevoel kan geven als ik bij hem ben. Van, natuurlijk, aantrekkelijke en goed uitziende kerel, het maakt niet uit van de leeftijd, zolang hij me en mijn gebreken kan accepteren. Zoals een meisje als ik te vermaken en kan mijn goede metgezel zijn. Laten we gewoon kijken wat er zal gebeuren! Een goede vent die me een veilig gevoel kan geven als ik bij hem ben. Van, natuurlijk, aantrekkelijke en goed uitziende kerel, het maakt niet uit van de leeftijd, zolang hij me en mijn gebreken kan accepteren. Zoals een meisje als ik te vermaken en kan mijn goede metgezel zijn. Laten we gewoon kijken wat er zal gebeuren!
Lekkere scholiere van 20 sexdaten
Frederke
36 Jaar · Lettele · Overijssel
Je bent een man met een goed gevoel voor humor. Je bent netjes en lief. Ik wil een serieuze relatie, met iemand die echt om me geeft. Je bent een man met een goed gevoel voor humor. Je bent netjes en lief. Ik wil een serieuze relatie, met iemand die echt om me geeft.
Mooie milf van 36 ontdekken
Eden321
32 Jaar · Loosdrecht · Noord-Holland
Je ziet er goed uit.
Je hebt een positieve houding. Je bent nooit arrogant of hard.
Ik heb liever dat je ook van muziek houdt of instrumenten bespeelt.
Je zult mijn zelfvertrouwen vergroten en een goede vriend zijn. Je ziet er goed uit.
Je hebt een positieve houding. Je bent nooit arrogant of hard.
Ik heb liever dat je ook van muziek houdt of instrumenten bespeelt.
Je zult mijn zelfvertrouwen vergroten en een goede vriend zijn.
Geile meid van 32 bezoeken

Joo_ann
23 Jaar · Dronten · Flevoland
Ik wil een man die me kan veranderen en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Als je eerlijk bent en een leuke kerel die graag tijd doorbrengt met een vrouw zoals ik. Ik zal blij zijn als je dat doet. Stuur me gewoon een bericht en ik hoop dat we van elkaar mogen genieten. Ik wil een man die me kan veranderen en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Als je eerlijk bent en een leuke kerel die graag tijd doorbrengt met een vrouw zoals ik. Ik zal blij zijn als je dat doet. Stuur me gewoon een bericht en ik hoop dat we van elkaar mogen genieten.
Eenzame tiener van 23 wil daten

Alza1978
39 Jaar · Kalmthout · Antwerpen
Een gezellige man die open staat voor een serieuze relatie. Die het heerlijk vind om samen van de vrije tijd te genieten die we hebben en vooral een man die behulpzaam is en net als ik positief in het leven staat.
Laat je snel een berichtje achter? Een gezellige man die open staat voor een serieuze relatie. Die het heerlijk vind om samen van de vrije tijd te genieten die we hebben en vooral een man die behulpzaam is en net als ik positief in het leven staat.
Laat je snel een berichtje achter?
Amateur moeder van 39 zoekt date