Contact Maken
Mooie dame van 51 ontdekken
Sexdate vrouw Bend_too_you (51) uit Heerde, Gelderland zoekt contact! Mooie dame van 51 ontdekken!

Meer info over Bend_too_you
Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen zoals ik ben zonder me te verbergen voor mijn schuchterheid of angst of introvertheid, of voor een gebrek aan een betere term, in mijn eigen zelf . Ik heb het eerder gezegd en zal het nog een keer zeggen: je bent een groot persoon, je hebt een groot potentieel. Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen zoals ik ben zonder me te verbergen voor mijn schuchterheid of angst of introvertheid, of voor een gebrek aan een betere term, in mijn eigen zelf . Ik heb het eerder gezegd en zal het nog een keer zeggen: je bent een groot persoon, je hebt een groot potentieel.
Naam:
Bend_too_you
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Heerde
Provincie:
Gelderland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

ChristiSmiles
40 Jaar · Bakhuizen · Friesland
Gelukkig ben ik niet echt op zoek naar iets speciaals, doe je alsjeblief alleen niet anders voor dan je bent. Wees gewoon jezelf en laten we vrienden zijn. Gelukkig ben ik niet echt op zoek naar iets speciaals, doe je alsjeblief alleen niet anders voor dan je bent. Wees gewoon jezelf en laten we vrienden zijn.
Wulpse moeder van 40 zoekt man

Gabriellafan
43 Jaar · Gooik · Vlaams-Brabant
Open communicatie is voor jou net zo belangrijk als voor mij, evenals discretie.
Verder kun en wil jij duidelijke afspraken maken over onze dates; voor jou is het ook extra Open communicatie is voor jou net zo belangrijk als voor mij, evenals discretie.
Verder kun en wil jij duidelijke afspraken maken over onze dates; voor jou is het ook extra
Lekkere vrouw van 43 sexdaten
Aylin1973
44 Jaar · Wezemaal · Vlaams-Brabant
Ik heb geen eisen of vragen van een man want ik vind dat iemand vooral zichzelf moet zijn en dat het dan moet klikken en als het dan niet klikt dan houd het op. Moet voor niemand veranderen toch? Ik heb geen eisen of vragen van een man want ik vind dat iemand vooral zichzelf moet zijn en dat het dan moet klikken en als het dan niet klikt dan houd het op. Moet voor niemand veranderen toch?
Geile vrouw van 44 bezoeken
BabyHolly
58 Jaar · Groningen · Groningen
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is. Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Mooie oma van 58 ontdekken

Sunnshine
39 Jaar · Elsene · Brussel
Lastig hoor want wat voor eisen kan je hebben van een man. Nou ik weet er wel eentje, draai je netjes jouw dopje altijd op de tandpasta? Grapje hoor, dat zijn dingen toch helemaal niet belangrijk zijn in het leven? Lastig hoor want wat voor eisen kan je hebben van een man. Nou ik weet er wel eentje, draai je netjes jouw dopje altijd op de tandpasta? Grapje hoor, dat zijn dingen toch helemaal niet belangrijk zijn in het leven?
Leuke moeder van 39 contacteren