Contact Maken
Eenzame moeder van 37 wil daten
Sexdate vrouw Rosa5 (37) uit Almere, Flevoland zoekt contact! Eenzame moeder van 37 wil daten!

Meer info over Rosa5
Een afgelikte boterham, daar zoek jij niet naar. Een vrouw die mooi vol is, de juiste maten al zijn ze dan wat ronder dan die sprietjes die hier rond lopen, dat vind jij juist mooi. En ik ben wel benieuwd wat ga jij mij voor het eerst laten beleven? Een afgelikte boterham, daar zoek jij niet naar. Een vrouw die mooi vol is, de juiste maten al zijn ze dan wat ronder dan die sprietjes die hier rond lopen, dat vind jij juist mooi. En ik ben wel benieuwd wat ga jij mij voor het eerst laten beleven?
Naam:
Rosa5
Leeftijd:
37 Jaar
Woonplaats:
Almere
Provincie:
Flevoland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

Hannsingsingle67
50 Jaar · Asse · Vlaams-Brabant
Eerlijk, bekwaam, serieus maar ook met humor. Al met al gewoon een leuke man die van weet hoe hij zichzelf moet gedragen in het gezelschap van een lekkere vrouw. Eerlijk, bekwaam, serieus maar ook met humor. Al met al gewoon een leuke man die van weet hoe hij zichzelf moet gedragen in het gezelschap van een lekkere vrouw.
Hete dame van 50 verwennen

Tonyxx
54 Jaar · Goes · Zeeland
Je hebt geduld, en je hebt er geen problemen mee als we elkaar eerst leren kennen , vrienden worden, voordat we verder gaan naar de volgende stap.
Je weet hoe je met een vrouw moet omgaan, je bent netjes en zorgzaam. Je hebt geduld, en je hebt er geen problemen mee als we elkaar eerst leren kennen , vrienden worden, voordat we verder gaan naar de volgende stap.
Je weet hoe je met een vrouw moet omgaan, je bent netjes en zorgzaam.
Lieve oma van 54 wil man
IevaX
23 Jaar · Nispen · Noord-Brabant
Iemand zoals jij die goede momenten met mij kan delen. Dat zoals ik om meer dingen te doen die ik nooit eerder heb gedaan. Wie kan mijn goede vriend zijn en kan me iets laten doen waardoor we samen van het moment genieten. Niet saai om bij mij te zijn en altijd voor mij als ik een goed bedrijf nodig heb. Iemand zoals jij die goede momenten met mij kan delen. Dat zoals ik om meer dingen te doen die ik nooit eerder heb gedaan. Wie kan mijn goede vriend zijn en kan me iets laten doen waardoor we samen van het moment genieten. Niet saai om bij mij te zijn en altijd voor mij als ik een goed bedrijf nodig heb.
Geile tiener van 23 bezoeken

Djuudie
20 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Jij weet je studie of baan heel serieus te nemen, maar kan dat in je privéleven heel goed loslaten. Jij weet je studie of baan heel serieus te nemen, maar kan dat in je privéleven heel goed loslaten.
Eenzame scholiere van 20 wil daten

Xx-Maria78-xX
39 Jaar · Hellendoorn · Oost-Vlaanderen
Ik ben op zoek naar een geweldige man. Iemand die attent, respectvol, aanhankelijk is en een goed gesprek kan voeren. Ik ben op zoek naar een geweldige man. Iemand die attent, respectvol, aanhankelijk is en een goed gesprek kan voeren.
Lieve moeder van 39 wil man