Contact Maken
Eenzame moeder van 37 wil daten
Sexdate vrouw Rosa5 (37) uit Almere, Flevoland zoekt contact! Eenzame moeder van 37 wil daten!

Meer info over Rosa5
Een afgelikte boterham, daar zoek jij niet naar. Een vrouw die mooi vol is, de juiste maten al zijn ze dan wat ronder dan die sprietjes die hier rond lopen, dat vind jij juist mooi. En ik ben wel benieuwd wat ga jij mij voor het eerst laten beleven? Een afgelikte boterham, daar zoek jij niet naar. Een vrouw die mooi vol is, de juiste maten al zijn ze dan wat ronder dan die sprietjes die hier rond lopen, dat vind jij juist mooi. En ik ben wel benieuwd wat ga jij mij voor het eerst laten beleven?
Naam:
Rosa5
Leeftijd:
37 Jaar
Woonplaats:
Almere
Provincie:
Flevoland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

AnoChar
33 Jaar · Bevel · Antwerpen
Hoop dat je het niet erg vindt om gefilmd te worden maar ik beloof met de hand op mijn hart dat het alleen voor privé gebruik is. Wil jou niet in verlegenheid brengen. Ben wel op zoek naar een man die zich kan laten gaan. Vooraf kunnen we een scenario bespreken maar er mag ook wel iets van improvisatie bij zijn. Hoop dat je het niet erg vindt om gefilmd te worden maar ik beloof met de hand op mijn hart dat het alleen voor privé gebruik is. Wil jou niet in verlegenheid brengen. Ben wel op zoek naar een man die zich kan laten gaan. Vooraf kunnen we een scenario bespreken maar er mag ook wel iets van improvisatie bij zijn.
Mooie milf van 33 ontdekken

Saddestsam
33 Jaar · Bloemendaal · Noord-Holland
als je graag online games speelt. Ik denk dat we erover moeten praten en moeten spelen. We kunnen er goede vrienden zijn, en ik ben er zeker van. en we zullen veel hebben om over te praten als je graag online games speelt. Ik denk dat we erover moeten praten en moeten spelen. We kunnen er goede vrienden zijn, en ik ben er zeker van. en we zullen veel hebben om over te praten
Eenzame milf van 33 wil daten

Vrouwtjeholle
61 Jaar · Dronten · Flevoland
Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen rol. Ik zoek geen jaloerse type en geld is zeker niet waar ik naar op zoek ben! Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen rol. Ik zoek geen jaloerse type en geld is zeker niet waar ik naar op zoek ben!
Lieve granny van 61 wil man
Mich45
51 Jaar · Leisele · West-Vlaanderen
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden? Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je de mogelijkheid om van me te houden?
Wulpse dame van 51 zoekt man

Zonneschijn1958
59 Jaar · Turnhout · Antwerpen
Een lieve, eerlijke en sociale man Een lieve, eerlijke en sociale man
Leuke oma van 59 contacteren