Contact Maken
Geile meid van 29 bezoeken
Sexdate vrouw XWendy88 (29) uit Grolloo, Drenthe zoekt contact! Geile meid van 29 bezoeken!

Meer info over XWendy88
Uh, u zult loyaal zijn en tevreden zijn met wat ik heb. Als je interesse toont in mijn leven en de dingen waar ik om geef, zal ik je erg leuk vinden. En we kunnen veel seks in het weekend hebben. Uh, u zult loyaal zijn en tevreden zijn met wat ik heb. Als je interesse toont in mijn leven en de dingen waar ik om geef, zal ik je erg leuk vinden. En we kunnen veel seks in het weekend hebben.
Naam:
XWendy88
Leeftijd:
29 Jaar
Woonplaats:
Grolloo
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Camillexx
50 Jaar · Waregem · West-Vlaanderen
Een actieve man die ook niet graag tussen de 4 muren zit maar er graag op uittrekt. Vrolijk, spontaan, rustig en lief zijn kwaliteiten die ik ook wel kan waarderen. Een man bij wie ik me op mijn gemak kan voelen en die graag in mijn gezelschap is. Als laatste aanvulling misschien nog: een man die zich niet te lang wilt verstoppen achter het schermpje waar je nu op zit te lezen :) Een actieve man die ook niet graag tussen de 4 muren zit maar er graag op uittrekt. Vrolijk, spontaan, rustig en lief zijn kwaliteiten die ik ook wel kan waarderen. Een man bij wie ik me op mijn gemak kan voelen en die graag in mijn gezelschap is. Als laatste aanvulling misschien nog: een man die zich niet te lang wilt verstoppen achter het schermpje waar
Lekkere dame van 50 sexdaten
JewellJX
29 Jaar · Midwolda · Groningen
Ik zoek een man die geen problemen heeft met mijn beroep en op mij zal wachten als ik weer terug ben van een van mijn reizen. Die op mij zal wachten met een heerlijke maaltijd en mij zal zeggen hoeveel hij mij gemist heeft. Ik zoek een man die geen problemen heeft met mijn beroep en op mij zal wachten als ik weer terug ben van een van mijn reizen. Die op mij zal wachten met een heerlijke maaltijd en mij zal zeggen hoeveel hij mij gemist heeft.
Mooie meid van 29 ontdekken
Welsade
38 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Ben je ook graag naakt of vind je het niet erg dat ik graag naakt ben. Ik buk voor je en jij duwt je pik er in. Dat is zo lekker en ook zo fijn. Daar kan ik op rekenen? Ben je ook graag naakt of vind je het niet erg dat ik graag naakt ben. Ik buk voor je en jij duwt je pik er in. Dat is zo lekker en ook zo fijn. Daar kan ik op rekenen?
Eenzame moeder van 38 wil daten
Rietteee
33 Jaar · Zaventem · Vlaams-Brabant
Bij de juiste klik wil ik dan ook echt los gaan en me voor de volle 100 procent geven en dat verwacht ik ook van jou. Je zou mij diep teleurstellen als er geen geneuk gaat zijn. Dus zie jij het zitten, en ben je ook iemand van niet te veel woorden maar juist van daden. Dan hoor ik van jou! Bij de juiste klik wil ik dan ook echt los gaan en me voor de volle 100 procent geven en dat verwacht ik ook van jou. Je zou mij diep teleurstellen als er geen geneuk gaat zijn. Dus zie jij het zitten, en ben je ook iemand van niet te veel woorden maar juist van daden. Dan hoor ik van jou!
Sexy milf van 33 daten

LovingBlends
29 Jaar · Gijzegem · Oost-Vlaanderen
Ik heb geen hoge verwachtingen, ik wil gewoon iemand waar ik lekker mee kan kletsen en het fijn hebben samen, zonder enige verplichtingen. Of schrik ik je nu al af? Ik heb geen hoge verwachtingen, ik wil gewoon iemand waar ik lekker mee kan kletsen en het fijn hebben samen, zonder enige verplichtingen. Of schrik ik je nu al af?
Leuke meid van 29 contacteren