Contact Maken
Amateur moeder van 38 zoekt date
Sexdate vrouw LyndaahX (38) uit Eldersloo, Drenthe zoekt contact! Amateur moeder van 38 zoekt date!

Meer info over LyndaahX
Ik zoek iemand met wie ik dingen gemeen heb. Iemand is leuk, lief, zorgzaam, sportief, eerlijk, groot, geweldige persoonlijkheid, houdt van sporten. Ik zoek iemand met wie ik dingen gemeen heb. Iemand is leuk, lief, zorgzaam, sportief, eerlijk, groot, geweldige persoonlijkheid, houdt van sporten.
Naam:
LyndaahX
Leeftijd:
38 Jaar
Woonplaats:
Eldersloo
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

Spijkertje
35 Jaar · Edegem · Antwerpen
Een sociaal en behulpzaam type. Zo iemand die er altijd voor je is. Als het goed gaat maar zeker ook als het slecht gaat. Vertrouwen moet de basis zijn, dan pas komt de rest! Een sociaal en behulpzaam type. Zo iemand die er altijd voor je is. Als het goed gaat maar zeker ook als het slecht gaat. Vertrouwen moet de basis zijn, dan pas komt de rest!
Leuke milf van 35 contacteren

Shillla
48 Jaar · Meetkerke · West-Vlaanderen
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd. Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
Lieve dame van 48 wil man

Lustigmeisje
29 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
Krijg je het al heet? Krijg je het al heet?
Hete meid van 29 verwennen

Gedrevenheid
54 Jaar · Emmeloord · Flevoland
Bang voor water, dat ben jij in ieder geval niet. Jij vindt het een genot om lekker over elkaar heen te wrijven met het water wat over ons heen druppelt. Een massage ben jij ook niet schuw van en ach de rest laat ik aan jou zelf over. Bang voor water, dat ben jij in ieder geval niet. Jij vindt het een genot om lekker over elkaar heen te wrijven met het water wat over ons heen druppelt. Een massage ben jij ook niet schuw van en ach de rest laat ik aan jou zelf over.
Leuke oma van 54 contacteren

RoosGi
47 Jaar · Gistel · West-Vlaanderen
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken. Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken.
Lieve dame van 47 wil man