Contact Maken
Amateur moeder van 38 zoekt date
Sexdate vrouw LyndaahX (38) uit Eldersloo, Drenthe zoekt contact! Amateur moeder van 38 zoekt date!

Meer info over LyndaahX
Ik zoek iemand met wie ik dingen gemeen heb. Iemand is leuk, lief, zorgzaam, sportief, eerlijk, groot, geweldige persoonlijkheid, houdt van sporten. Ik zoek iemand met wie ik dingen gemeen heb. Iemand is leuk, lief, zorgzaam, sportief, eerlijk, groot, geweldige persoonlijkheid, houdt van sporten.
Naam:
LyndaahX
Leeftijd:
38 Jaar
Woonplaats:
Eldersloo
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
BdB
49 Jaar · Holten · Overijssel
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog in het vaandel staan, net als wederzijds respect voor elkaar, elkaars verleden en huidige leven. Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde dingen zijn nou eenmaal vormend in het leven, niet waar? Heb jij ook het nodige meegemaakt en weet je dus waar ik het over heb? Begrip vind ik erg belangrijk en dat moet voor jou ook hoog in het vaandel staan,
Amateur dame van 49 zoekt date

Emulas
39 Jaar · Beerse · Antwerpen
Man die voor eens en altijd mijn hart kan en zal stelen! Ik wil een man die echt van me houdt en me nooit zal bedriegen. Ik heb een loyale, liefhebbende man nodig. Ik wil dat hij me elke dag kust. Man die voor eens en altijd mijn hart kan en zal stelen! Ik wil een man die echt van me houdt en me nooit zal bedriegen. Ik heb een loyale, liefhebbende man nodig. Ik wil dat hij me elke dag kust.
Wulpse moeder van 39 zoekt man
Trotss
47 Jaar · Eeklo · Oost-Vlaanderen
Nou moet het natuurlijk niet, en zijn er ook andere dingen, maar ik ben wel benieuwd of er ook nog mannen zijn die het aandurven om met mij zoiets te ondernemen.
Geef jij je graag bloot en schaam je je niet, of wil je juist iets anders doen samen met mij? Laat dan een berichtje achter. Nou moet het natuurlijk niet, en zijn er ook andere dingen, maar ik ben wel benieuwd of er ook nog mannen zijn die het aandurven om met mij zoiets te ondernemen.
Geef jij je graag bloot en schaam je je niet, of wil je juist iets anders doen samen met mij? Laat dan een berichtje achter.
Wulpse dame van 47 zoekt man
Hobbiiste
51 Jaar · Dwingeloo · Drenthe
Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond keffer een bruine labrador. Jij moet zelfstandig zijn, levenservaring hebben en vooral tijd hebben om met een vrouw iets nieuw op te bouwen. Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond keffer een bruine labrador. Jij moet zelfstandig zijn, levenservaring hebben en vooral tijd hebben om met een vrouw iets nieuw op te bouwen.
Lieve dame van 51 wil man

MyllahX
26 Jaar · Bulskamp · West-Vlaanderen
Kun je er gewoon zijn voor mij? Als je me een goed gevoel kunt geven, zou ik de dingen die je voor mij kunt doen erg op prijs stellen. Ik ben hier voor een serieuze relatie. Laten we goed zijn voor elkaar. Kun je er gewoon zijn voor mij? Als je me een goed gevoel kunt geven, zou ik de dingen die je voor mij kunt doen erg op prijs stellen. Ik ben hier voor een serieuze relatie. Laten we goed zijn voor elkaar.
Geile studente van 26 bezoeken