Contact Maken
Mooie vrouw van 44 ontdekken
Sexdate vrouw Jessilove (44) uit Ganshoren, Brussel zoekt contact! Mooie vrouw van 44 ontdekken!

Meer info over Jessilove
Jij weet een goed restaurant en een goed gesprek ook wel te waarderen en hebt er geen problemen mee dat we niet altijd kunnen dineren, maar ook eens een lunch gaan pakken. En natuurlijk ben jij ook in voor een goed gesprek. Jij weet een goed restaurant en een goed gesprek ook wel te waarderen en hebt er geen problemen mee dat we niet altijd kunnen dineren, maar ook eens een lunch gaan pakken. En natuurlijk ben jij ook in voor een goed gesprek.
Naam:
Jessilove
Leeftijd:
44 Jaar
Woonplaats:
Ganshoren
Provincie:
Brussel
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

Romantica64
53 Jaar · Gaast · Friesland
Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar ik van houd hoor. Oraal is een must en lang ook! Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar ik van houd hoor. Oraal is een must en lang ook!
Lieve oma van 53 wil man
KariahXKiss
25 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Ik wil weten of er hier een man is te vinden die dit samen met mij wilt doen, en dat is een gedachte waar ik echt blij van word. Ik wil alles van je hebben en ik wil het ook graag doen. Ik wil weten of er hier een man is te vinden die dit samen met mij wilt doen, en dat is een gedachte waar ik echt blij van word. Ik wil alles van je hebben en ik wil het ook graag doen.
Geile studente van 25 bezoeken

NoSmile2
57 Jaar · Wijk bij Duurstede · Utrecht
Wees alsjeblieft eerlijk, loyaal en betrouwbaar, want het is belangrijk voor mij dat je doet wat je zegt dat je wilt. Een man die dol is op de dingen waar ik van hou, vooral bloemen en mijn favoriete kleur oranje. Mijn partner zou ook in een goedhartig persoon moeten zijn. Wie kan zijn tijd doorbrengen met onze honden en andere huisdieren, en tijd hebben om ermee te spelen. Wees alsjeblieft eerlijk, loyaal en betrouwbaar, want het is belangrijk voor mij dat je doet wat je zegt dat je wilt. Een man die dol is op de dingen waar ik van hou, vooral bloemen en mijn favoriete kleur oranje. Mijn partner zou ook in een goedhartig persoon moeten zijn. Wie kan zijn tijd doorbrengen met onze honden en andere huisdieren, en tijd hebben
Wulpse oma van 57 zoekt man

Amietjuh
23 Jaar · Laren · Noord-Holland
Oh ja, moet hier natuurlijk zeggen dat je leuk en knap enzo moet zijn, hahah, ja dan zullen er lekker veel reageren ;) Nee hoor, gewoon jezelf zijn, ben ik ook :-p Oh ja, moet hier natuurlijk zeggen dat je leuk en knap enzo moet zijn, hahah, ja dan zullen er lekker veel reageren ;) Nee hoor, gewoon jezelf zijn, ben ik ook :-p
Mooie tiener van 23 ontdekken
Moriiah
57 Jaar · Kantens · Groningen
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden. waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Eenzame oma van 57 wil daten