Contact Maken
Mooie dame van 48 ontdekken
Sexdate vrouw PureCaro (48) uit Ganshoren, Brussel zoekt contact! Mooie dame van 48 ontdekken!

Meer info over PureCaro
Een groot persoon die bereid is om me te accepteren, naar me te luisteren, wat ik je ook zou zeggen, probeer het gewoon te begrijpen. Een groot persoon die bereid is om me te accepteren, naar me te luisteren, wat ik je ook zou zeggen, probeer het gewoon te begrijpen.
Naam:
PureCaro
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Ganshoren
Provincie:
Brussel
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
Tandenborstel
48 Jaar · Formerum · Friesland
openstaan voor een relatie, genieten van het leven, leuke dingen willen doen openstaan voor een relatie, genieten van het leven, leuke dingen willen doen
Wulpse dame van 48 zoekt man
Nathaliz
38 Jaar · Lelystad · Flevoland
Ik hoop dat je een liefdevolle man bent en een verantwoordelijke. Ik weet zeker dat we van elkaars gezelschap zullen genieten. Welke dingen wil je me geven? Ik hoop dat je een liefdevolle man bent en een verantwoordelijke. Ik weet zeker dat we van elkaars gezelschap zullen genieten. Welke dingen wil je me geven?
Wulpse moeder van 38 zoekt man
KissedbyGod
39 Jaar · Emmeloord · Flevoland
Het zou geweldig zijn om een ??zonnige, warme en ondersteunende man te ontmoeten! Het zou geweldig zijn om een ??zonnige, warme en ondersteunende man te ontmoeten!
Hete moeder van 39 verwennen
19Janne69
49 Jaar · Bentveld · Noord-Holland
Zelf mag je ook wat overgewicht hebben hoor, verwante zielen die verstaan elkaar beter, toch? We hebben beide behoefte aan meer intimiteit en je kan mij gerust wat gezelschap bieden om het toch wat aangenamer te maken voor ons beiden. Zelf mag je ook wat overgewicht hebben hoor, verwante zielen die verstaan elkaar beter, toch? We hebben beide behoefte aan meer intimiteit en je kan mij gerust wat gezelschap bieden om het toch wat aangenamer te maken voor ons beiden.
Leuke dame van 49 contacteren

MartinaWas
54 Jaar · Wassenaar · Zuid-Holland
Jij bent een intelligente man die vrouwen met dromen niet in een hoekje gaat duwen. Je bent een aanmoedigend type en je bent zeker niet meteen jaloers op alles in mijn omgeving. Vrouwen mogen van jou gerust een hobby uitoefenen of eens een avondje uitgaan met vriendinnen. Dat zijn nu allemaal struikelblokken uit mijn vorige relatie die ik hopelijk bij jou nooit ga tegenkomen. Jij bent een intelligente man die vrouwen met dromen niet in een hoekje gaat duwen. Je bent een aanmoedigend type en je bent zeker niet meteen jaloers op alles in mijn omgeving. Vrouwen mogen van jou gerust een hobby uitoefenen of eens een avondje uitgaan met vriendinnen. Dat zijn nu allemaal struikelblokken uit mijn vorige relatie die ik hopelijk
Amateur oma van 54 zoekt date