Contact Maken
Lieve vrouw van 42 wil man
Sexdate vrouw Gewoonte (42) uit Brussel, Brussel zoekt contact! Lieve vrouw van 42 wil man!

Meer info over Gewoonte
Ik hoop dat je een grote man bent want zelf ben ik niet zo heel groot en een grote man geeft mij altijd wel een veilig gevoel. Maar ben je wat minder lang dan mag je ook zeker reageren hoor.
Ik heb verder geen voorstelling over het uiterlijk, maar natuurlijk hoop ik wel op een interessant persoon die veel te vertellen heeft, want dat heb ik namelijk ook.. Ik hoop dat je een grote man bent want zelf ben ik niet zo heel groot en een grote man geeft mij altijd wel een veilig gevoel. Maar ben je wat minder lang dan mag je ook zeker reageren hoor.
Ik heb verder geen voorstelling over het uiterlijk, maar natuurlijk hoop ik wel op een interessant persoon die veel te vertellen heeft, want dat heb ik namelijk ook..
Naam:
Gewoonte
Leeftijd:
42 Jaar
Woonplaats:
Brussel
Provincie:
Brussel
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder

Roxxie222
41 Jaar · Kasterlee · Antwerpen
Een man die moedig kan zijn om mij te benaderen, zodat ik me comfortabel voel om met andere mensen te praten. Sommige mensen begrijpen me zelfs in een moeilijke tijd. Een man die veel groot geduld heeft om bij mij te zijn Een man die moedig kan zijn om mij te benaderen, zodat ik me comfortabel voel om met andere mensen te praten. Sommige mensen begrijpen me zelfs in een moeilijke tijd. Een man die veel groot geduld heeft om bij mij te zijn
Hete vrouw van 41 verwennen
Betteke
44 Jaar · Berchem · Antwerpen
Jij hebt zin in keiharde sex, jij wil dat een vrouw danst en stript voor je. Jij wil lekker je lul in mijn mond doen. Jij hebt zin in keiharde sex, jij wil dat een vrouw danst en stript voor je. Jij wil lekker je lul in mijn mond doen.
Lieve vrouw van 44 wil man
HappyBJose
37 Jaar · Waddinxveen · Zuid-Holland
Ik zou graag een aantrekkelijke man willen hebben met een aangename persoonlijkheid die lekkere hete en stomende seks met mij zou willen hebben.
Ik hoop wel dat je aardig wat ervaring hebt opgedaan qua standjes, want met één of twee standjes neem ik geen genoegen mee.
Oh ja, je moet het ook wel behoorlijk lang vol kunnen houden in bed. Ik zou graag een aantrekkelijke man willen hebben met een aangename persoonlijkheid die lekkere hete en stomende seks met mij zou willen hebben.
Ik hoop wel dat je aardig wat ervaring hebt opgedaan qua standjes, want met één of twee standjes neem ik geen genoegen mee.
Oh ja, je moet het ook wel behoorlijk lang vol kunnen houden in bed.
Lieve moeder van 37 wil man

Hannaaaah
24 Jaar · Bergen op Zoom · Noord-Brabant
Ik ben niet erg specifiek! Ik wil iemand die mijn humor kan bijhouden, die een goede tijd heeft om gewoon zichzelf te zijn en die een beetje ouder is dan ik. Ik ben niet erg specifiek! Ik wil iemand die mijn humor kan bijhouden, die een goede tijd heeft om gewoon zichzelf te zijn en die een beetje ouder is dan ik.
Lieve tiener van 24 wil man

Shirleysingle
28 Jaar · Rijswijk · Zuid-Holland
Ik wil heel graag een man leren kennen die mij lief heeft, mij apprecieert en eerlijk is. Goede mannen zijn zo schaars, maar ik heb hoop hier de ware tegen te komen. Voel jij je geroepen, maak dan kontakt. Ik wil heel graag een man leren kennen die mij lief heeft, mij apprecieert en eerlijk is. Goede mannen zijn zo schaars, maar ik heb hoop hier de ware tegen te komen. Voel jij je geroepen, maak dan kontakt.
Geile studente van 28 bezoeken