Contact Maken
Leuke vrouw van 43 contacteren
Sexdate vrouw Roniek (43) uit Sint-Pieters-Woluwe, Brussel zoekt contact! Leuke vrouw van 43 contacteren!

Meer info over Roniek
Je bent een knuffelbeertje, lief, zorgzaam, gezellig, je houdt van allerlei soorten muziek en bent sportief, maar hoeft niet heel actief ofzo. Een relatie betekent voor jou: steun, goede communicatie, liefde, respect voor elkaar, humor en genieten samen! Je bent een knuffelbeertje, lief, zorgzaam, gezellig, je houdt van allerlei soorten muziek en bent sportief, maar hoeft niet heel actief ofzo. Een relatie betekent voor jou: steun, goede communicatie, liefde, respect voor elkaar, humor en genieten samen!
Naam:
Roniek
Leeftijd:
43 Jaar
Woonplaats:
Sint-Pieters-Woluwe
Provincie:
Brussel
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

Annemieke92
26 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Een leuke boy die open staat voor gezellig contact, je moet iemand zijn waar ik goed mee kan chillen en gewoon gek mee kan doen en super veel lachen.
Stoer mag wel maar je hoeft dat niet te overdrijven want van macho gedrag walg ik!
Laat je snel wat horen:p Een leuke boy die open staat voor gezellig contact, je moet iemand zijn waar ik goed mee kan chillen en gewoon gek mee kan doen en super veel lachen.
Stoer mag wel maar je hoeft dat niet te overdrijven want van macho gedrag walg ik!
Laat je snel wat horen:p
Amateur studente van 26 zoekt date
Erness
46 Jaar · Koewacht · Zeeland
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die betrouwbaar, oprecht, serieus, om te lachen, vrijgevig met zijn intelligentie en over goedhartig is. Trots op zijn familie is een pluspunt. Omdat ik hetzelfde doe. Ik zou graag iemand willen ontmoeten die betrouwbaar, oprecht, serieus, om te lachen, vrijgevig met zijn intelligentie en over goedhartig is. Trots op zijn familie is een pluspunt. Omdat ik hetzelfde doe.
Geile vrouw van 46 bezoeken
Hubbahubba
44 Jaar · Brugge · West-Vlaanderen
Geil en zin in seks, als jij dat bent dan ben jij mijn man! Geil en zin in seks, als jij dat bent dan ben jij mijn man!
Eenzame vrouw van 44 wil daten

Discreetje3
48 Jaar · Utrecht · Utrecht
Discretie is een must en het zal alleen om een geheime seksdate draaien. Ik heb er nog geen ervaring in en hoop dat jij daar rekening mee zal houden. Maar tenslotte is het niet moeilijk om seks verleerd te zijn, nietwaar? Discretie is een must en het zal alleen om een geheime seksdate draaien. Ik heb er nog geen ervaring in en hoop dat jij daar rekening mee zal houden. Maar tenslotte is het niet moeilijk om seks verleerd te zijn, nietwaar?
Hete dame van 48 verwennen
Jeannine69
48 Jaar · Ressegem · Oost-Vlaanderen
Ik ben gek op orale seks, dat is voor mij misschien wel het belangrijkste. Ik heb een piercing en als jij daar langs gaat met je tong dan word ik helemaal dol! Ik ben gek op orale seks, dat is voor mij misschien wel het belangrijkste. Ik heb een piercing en als jij daar langs gaat met je tong dan word ik helemaal dol!
Eenzame dame van 48 wil daten