Contact Maken
Mooie oma van 57 ontdekken
Sexdate vrouw Lieliett (57) uit Herenthout, Antwerpen zoekt contact! Mooie oma van 57 ontdekken!

Meer info over Lieliett
Op zoek naar een man en op zoek naar een date. Beide zou mooi zijn toch?
Ik ben namelijk best eenzaam.
Nu al voor een paar jaar gescheiden alweer.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die perfect bij mij zou passen.
Maar wie wilt dat nu niet? Dus ik vind dat wel een hele uitdaging! Op zoek naar een man en op zoek naar een date. Beide zou mooi zijn toch?
Ik ben namelijk best eenzaam.
Nu al voor een paar jaar gescheiden alweer.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die perfect bij mij zou passen.
Maar wie wilt dat nu niet? Dus ik vind dat wel een hele uitdaging!
Naam:
Lieliett
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Herenthout
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
ThisDiDi
24 Jaar · Gulpen · Limburg
Mijn droomman houdt van lachen, heeft humor en weet altijd de juiste woorden. Hij houdt van kroelen als ik het nodig heb en lekker relaxen op de bank met een glas wijn. Mijn droomman houdt van lachen, heeft humor en weet altijd de juiste woorden. Hij houdt van kroelen als ik het nodig heb en lekker relaxen op de bank met een glas wijn.
Amateur tiener van 24 zoekt date
24Da1sy
40 Jaar · Sappemeer · Groningen
Ik zoek een man die niet zo extreem veel drinkt, die weet wat ik wil horen. Niet een man die mij even denkt te versieren, ik hou daar helemaal niet. Ik wil gewoon normaal iemand die wat ouder is etc. Ik zoek een man die niet zo extreem veel drinkt, die weet wat ik wil horen. Niet een man die mij even denkt te versieren, ik hou daar helemaal niet. Ik wil gewoon normaal iemand die wat ouder is etc.
Eenzame moeder van 40 wil daten
Joyfulliving
37 Jaar · Dendermonde · Oost-Vlaanderen
Ik ben op zoek naar een man die mij op een leuke manier dichter tot zich wilt brengen, gezellige gesprekken voeren, elkaar leren kennen en die er vooral voor open staat om een serieus relatie te beginnen.
Je moet een goed hart hebben, er een beetje leuk en goed gekleed uitzien maar voor al super lief zijn en respect hebben voor de vrouw. Ik ben op zoek naar een man die mij op een leuke manier dichter tot zich wilt brengen, gezellige gesprekken voeren, elkaar leren kennen en die er vooral voor open staat om een serieus relatie te beginnen.
Je moet een goed hart hebben, er een beetje leuk en goed gekleed uitzien maar voor al super lief zijn en respect hebben voor de vrouw.
Eenzame moeder van 37 wil daten
HolyHolly06
50 Jaar · Benthuizen · Zuid-Holland
Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen? Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen?
Sexy dame van 50 daten
Xx_Gwen_
48 Jaar · Goirle · Noord-Brabant
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt. Laten we het hier voor ons beter maken. Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt. Laten we het hier voor ons beter maken.
Wulpse dame van 48 zoekt man