Contact Maken
Leuke dame van 49 contacteren
Sexdate vrouw Doyoulikeme (49) uit Aartselaar, Antwerpen zoekt contact! Leuke dame van 49 contacteren!

Meer info over Doyoulikeme
Jij rent niet weg voor het idee van een relatie en zoekt wel wat meer commitment dan alleen een keer per maand de slaapkamer samen bezoeken. Als je creatief bent zou ik dat leuk vinden, dat kunnen we allicht delen. Jij rent niet weg voor het idee van een relatie en zoekt wel wat meer commitment dan alleen een keer per maand de slaapkamer samen bezoeken. Als je creatief bent zou ik dat leuk vinden, dat kunnen we allicht delen.
Naam:
Doyoulikeme
Leeftijd:
49 Jaar
Woonplaats:
Aartselaar
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met
Dalena
48 Jaar · Zeist · Utrecht
Een lieve man met een hart van goud dat hij ook eerlijk met mij alleen wilt delen. Als iets je niet aan staat wat ik doe dan zeg je mij dat eerlijk en mocht ik het niet kunnen aan passen dan zou ik hopen dat je het accepteer. Een lieve man met een hart van goud dat hij ook eerlijk met mij alleen wilt delen. Als iets je niet aan staat wat ik doe dan zeg je mij dat eerlijk en mocht ik het niet kunnen aan passen dan zou ik hopen dat je het accepteer.
Geile dame van 48 bezoeken
_Alyson
46 Jaar · Hellendoorn · Oost-Vlaanderen
Iemand met geduld en liefde voor meisjes met een geweldig lichaam. Je zal me helpen af ??te komen van mijn stomme onzekerheden. Iemand met geduld en liefde voor meisjes met een geweldig lichaam. Je zal me helpen af ??te komen van mijn stomme onzekerheden.
Amateur vrouw van 46 zoekt date
Carolien68
49 Jaar · Wijk bij Duurstede · Utrecht
Ik zoek een man die ook gek is op seks en op regelmatige basis met mij seks wil hebben. Ik vind het belangrijk dat jij lekker geniet maar dat je me ook zeker wel wat terug kan geven. Ik zoek een man die ook gek is op seks en op regelmatige basis met mij seks wil hebben. Ik vind het belangrijk dat jij lekker geniet maar dat je me ook zeker wel wat terug kan geven.
Lekkere dame van 49 sexdaten

Avondm3ns
54 Jaar · Meppel · Drenthe
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind om samen met zijn liefde leuke dingen te ondernemen.
Verder een goed uit ziende man die met zijn kleding een beetje mee gaat in de tijd! Ben jij vrijgezel, zie jij leuk contact met mij zitten dan hoop ik op een gezellig berichtje van jou! Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind om samen met zijn liefde leuke dingen te ondernemen.
Verder een goed uit ziende man die met zijn kleding een beetje mee gaat in de tijd! Ben jij vrijgezel, zie jij leuk contact met mij zitten dan hoop ik op een gezellig berichtje van jou!
Wulpse oma van 54 zoekt man
Lisette4u
59 Jaar · Chaam · Noord-Brabant
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is. Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is.
Mooie oma van 59 ontdekken