Contact Maken
Hete meid van 29 verwennen
Sexdate vrouw Vivixx (29) uit Muizen, Antwerpen zoekt contact! Hete meid van 29 verwennen!

Meer info over Vivixx
Ik zoek een prettig gestoorde man die veel liefde in zich heeft en echt gemeend liefdevol kan zijn. Een échte man dus!
Hij is nog liefdevoller dan mij, hij weet wat hij wilt in het leven, hij heeft ambities, dromen, een goed humeur en kan goede humor waarderen. Ik zoek een prettig gestoorde man die veel liefde in zich heeft en echt gemeend liefdevol kan zijn. Een échte man dus!
Hij is nog liefdevoller dan mij, hij weet wat hij wilt in het leven, hij heeft ambities, dromen, een goed humeur en kan goede humor waarderen.
Naam:
Vivixx
Leeftijd:
29 Jaar
Woonplaats:
Muizen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Sexdating:
Ja
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Met

Tiphany
21 Jaar · Herselt · Antwerpen
Een lieve, eerlijke maar wel geile man. Die ja toch wel op wat stevigere dames zoals ik valt maar er niet minder door geniet! Je wilt heerlijk proberen op seks gebied wat je lekker lijkt. Een lieve, eerlijke maar wel geile man. Die ja toch wel op wat stevigere dames zoals ik valt maar er niet minder door geniet! Je wilt heerlijk proberen op seks gebied wat je lekker lijkt.
Lieve scholiere van 21 wil man

Janice63
54 Jaar · Dongen · Noord-Brabant
Je bent bereid om met mij uit te gaan en we zullen veel plezier samen hebben, je mag me vertellen wat je leuk vindt en wat voor soort vrouw je graag wilt. Je moet eerlijk tegen me zijn! Je bent bereid om met mij uit te gaan en we zullen veel plezier samen hebben, je mag me vertellen wat je leuk vindt en wat voor soort vrouw je graag wilt. Je moet eerlijk tegen me zijn!
Geile oma van 54 bezoeken
Susan202
40 Jaar · Betekom · Vlaams-Brabant
Vind dit toch wel moeilijk, als ik het over uiterlijk moet hebben dan kan ik daar niets over zeggen aangezien ik eerder voor het innerlijk ga, hou van lieve mannen die serieus zijn, graag leuke dingen doen met hun relatie en die het gewoon super zou vinden om een fijne tijd te hebben met een leuke dame als ik.
Dat is toch niet te veel gevraagd? Vind dit toch wel moeilijk, als ik het over uiterlijk moet hebben dan kan ik daar niets over zeggen aangezien ik eerder voor het innerlijk ga, hou van lieve mannen die serieus zijn, graag leuke dingen doen met hun relatie en die het gewoon super zou vinden om een fijne tijd te hebben met een leuke dame als ik.
Dat is toch niet te veel gevraagd?
Wulpse moeder van 40 zoekt man
Guusenboo
27 Jaar · Anderlecht · Brussel
Geen zuurpruim?
Dat is leuk, dan kunnen we samen plezier hebben. Geen zuurpruim?
Dat is leuk, dan kunnen we samen plezier hebben.
Geile studente van 27 bezoeken
GOthAaXxX
28 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Ik ben geen veeleisende persoon, het enige wat ik verlang is dat jij ten alle tijden jezelf blijft en dat ik een goed gevoel bij jou heb. Hopelijk vind ik hier iemand die goed bij mij past! Ik ben geen veeleisende persoon, het enige wat ik verlang is dat jij ten alle tijden jezelf blijft en dat ik een goed gevoel bij jou heb. Hopelijk vind ik hier iemand die goed bij mij past!
Eenzame studente van 28 wil daten